Wpis z mikrobloga

  • 0
@sylwke3100: za miesiąc zwiekszy się dystans do 3h i w końcu dojdzie się do takiego poziomu jak kiedyś :D ehh to były czasy pizza 45cm solo... kebs nie jakiś 40 a 60 samemu wchodził, kubełek rodzinny? żaden problem :) po prostu jeszcze spalanie jest za małe. a waga 85 i nie drgnęła
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: i tak jeszcze sporo żarcia zostało z sylwka, myślałem że będę siedział do rana i na to się przygotowałem a poszedłem spać po 1, teraz przez tydzień będę to żarł xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: wiem, ale nakupiłem tego na sylwka przecie nie wyrzucę... pomału co 2/3 dni jakoś to zejdzie, nie #!$%@? tego na raz czemu kupiłem nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: @dablju_ @sylwke3100 w sumie i tak z tą paczką czipsów nie dobiłem nawet do 2,5k kcal za cały dzień.
rano 3 kanapki, południe/po południe 2 miski zupy jedna z 2/3 skrzydełkami kuraka. wróciłem do wyżywienia na którym schodziłem z wagi za pierwszym razem, wszystko do max 2-2,5 kcal na dzień. ta paczka to niema schabowego na obiad czy jajecznicy na kiełbasie z serem, tak wiem nie zastąpi mi to witamin
  • Odpowiedz