Wpis z mikrobloga

#lunch71

Mandarin House (ul. Odrzańska)
W tygodniu mają menu lunchowe w cenie 35zł, 1 danie, codziennie inne, w skład wchodzi mała porcja zupy, danie główne, dodatek warzywno/owocowy oraz dowolna herbata z karty (polecam chiński napar).
Jedzenie bardzo dobre, nie jest to buda z chińszczyzną, w której waliłoby olejem, tylko ładnie urządzona restauracja. Otworzyli się pół roku temu, w miejscu Kurnej Chaty, chyba niewiele osób jeszcze wie o nich.

Byłem bardzo głodny, więc poza lunchem zamówiłem też pierogi, zdjęcie w komentarzu. Mają jakieś 10 rodzajów pierogów, można zamawiać różną ich liczbę oraz w ramach 1 porcji poprosić o 2 rodzaje pierogów. Dla jedzących inaczej, w karcie są 3 pozycje wegańskie, wegetariańskich jeszcze więcej.

O co chodzi z tymi wpisami? Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu sensownych zestawień rekomendacji, będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać tutaj coś co tydzień.
gbyrka - #lunch71

Mandarin House (ul. Odrzańska)
W tygodniu mają menu lunchowe w cen...

źródło: Mandarin1

Pobierz
  • 14
Super podejdę, a pamiętasz w jakiś godzinach daja menu lunchowe ? Bo kiedyś się w jednej najpierw nie załapałam na godziny