Wpis z mikrobloga

@LezliNilsen: jeszcze się powtórzę po przeczytaniu tego komentarza: ojciec zrobił dziecku KRZYWDĘ, jeśli był nieobecny. Dokonał złego wyboru, za który młody będzie płacił całe życie, a Iphone w kieszeni za dwa lata skończy na śmietniku. Jak rodzic zaniedbuje dziecko emocjonalnie to takie #!$%@? to i tak za mała kara, bo pozbawił młodego człowieka najważniejszych rzeczy jakie mogłyby mu się przydać w dorosłym życiu. Nie wyskakuj czy lepiej było chodzić w butach po starszym bracie i jeść chleb z cukrem na obiad, bo sam wprost przyznałeś, że żyją bardzo zamożnie i jest całe spektrum balansu między tymi dwoma rzeczami. Być może będziesz ojca bronił, bo sam masz takie podejście, bo się z nim utożsamiasz, bo spodziewasz się że zrobiłbyś podobnie. To b--ń, ale po latach oberwałbyś tak samo a nikt wam medalu nie da. Jak się boisz, co jest normalne, to wynieś lekcję z tego doświadczenia i masz odpowiedź czego nie robić


@Faraluch: watpie zeby on to zrozumial, mnie za podobny komentarzl dal na czarno.

Mam dobra pamiec i troche mnie bawia komentarze w tym watku. Jakbym znowu mial 6 lat i wielcy dorosli wielce oburzeni, ze guwniak nie wychowal sie sam i nie jest posluszny XDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach