Wpis z mikrobloga

Ech od zarania dziejów to na kobiety zrzuca się winę za wszelkie zło


@MorningStarR: I myslisz ze jakby z tym bylo cos nie tak to od zarania dziejow nikt by na to nie wpadl ze cos jest nie tak w takim postepowaniu?
  • Odpowiedz
  • 1
@MorningStarR: jak tak patrzę to kobiety bardziej chcą dzieci i namawiają faceta, a potem robią z siebie bóstwa że dały mu dziecko i tym grają, mimo że to był ich pomysł
  • Odpowiedz
@zjadamcum

Claudia Goldin, Narges Mohammadi, Jon Fosse, Louis Brus, Pierre Agostini, Ferenc Krausz, Anne L'Huillier, Katalin Kariko, Drew Weissman

Świat: przyznajmy tym wspaniałym ludziom nagrodę Nobla za ich wybitne zasługi dla ludzkości w roku 2023
Antanatalista: ci ludzie to idioci bo mają dzieci
  • Odpowiedz
@zjadamcum Co nie zmienia faktu, że jest to zabawne gdy antynatalista twierdzi, że nobliści są idiotami bo mają dzieci, zresztą tak samo jak kilka miliardów ludzi są idiotami bo mają dzieci.
  • Odpowiedz
XD nigdy nie spotkałem poprawnie rozwiniętego faceta który nie chce mieć dzieci po 25 roku życia.


@justNone: chruuum poprawnie rozwinięty chłop musi mieć dzieci chruum, reprodukcja chruum, chruum, syna muszę mieć kwiiik

Kim jest według ciebie POPRAWNIE rozwinięty facet?
  • Odpowiedz
@justNone: Nie no, pociągnę cię za język. Kim jest według ciebie POPRAWNIE rozwinięty facet? Chętnie posłucham mansplainingu czego to facet nie musi zrobić przed 30, bo inaczej to nie facet kurrła. Bądź facet, rzucasz takie głębokie tezy to teraz je wybroń.

Tylko nie próbuj mnie wpychać w niedorobienie bo nie masz pojęcia kim jestem, nie dowiesz się tego sprawdzając po łebkach kilka moich ostatnich postów ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Iskaryota: XD napisałem po 25 roku życia jeżeli nie chciałeś mieć dzieci to to jest minimalny wiek kiedy nagle masz przełącznik, że fajnie by było mieć swojego bachora XD nie napisałem, że do 30 musisz to mieć. Nie buduj swojej narracji bo Ci to nie wyjdzie. Możesz nie chcieć mieć dzieci jeżeli masz słabe geny to i nawet lepiej dla świata. Ale jeżeli jesteś dobrze zbudowany, posiadasz dobre geny to chcesz
  • Odpowiedz