Wpis z mikrobloga

Napisałam meila z przeprosinami do mojej byłej najlepszej przyjaciółki, która przegoniłam w szajbie kilka lat temu. W pierwszym mailu napisała, że też przeprasza i że myślała o mnie. Ja napisałam, że ona nie ma za co przepraszać, a ona w drugim meilu...mistrzowska mnie spławiła. Aż mnie zatkało XD Podała numer i napisała, że "jak będziesz miała ochotę kiedyś się zgadać..". Generalnie dała mi znać, że nie ma ochoty ze mną rozmawiać.
Szczerze mówiąc nie sądziłam, że tak szybko będzie game over XD Naryczałam się nie powiem. We mnie jest jakiś masochizm.

#depresja #dwubiegunowka #depresja #zalesie ##!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 57
  • Odpowiedz
@Ana77: Ale i tak warto próbować, żeby przynajmniej mieć zakończenie książki. Niezakończone tematy pozostawiają jakieś napięcie wewnętrzne.
  • Odpowiedz
"jak będziesz miała ochotę kiedyś się zgadać.."


@Ana77: gdzie tu spławienie, czy za słaby jestem w #logikarozowychpaskow ? Jak dla mnie zostawiła Ci furtkę otwartą, chociaż może to być sugestia, że ciężar naprawy relacji, w jej mniemaniu, jest bardziej po Twojej stronie.
  • Odpowiedz
  • 0
@came_a_lot: Ucieła dyskusje i napisała " to zdzwonimy się". Generalnie takie bezosobowe, może myśli, że chcę się jej przyczepić albo cos od niej chcę.
  • Odpowiedz