Wpis z mikrobloga

Brutalna kompromitacja brainleta
To jest mój najbardziej znienawidzony przedmiot, mam zbyt sztywny umysł i nie rozumiem tych głupot wszystkich, niezaleznie od poziomu skupienia
To jeszcze nie jest ten asperdżerowy level gdzie nie rozumie się przysłów czy jakichś prostych analogii, ALE MAM SZTYWNY UMYS W #!$%@?
#przegryw
s.....c - Brutalna kompromitacja brainleta
To jest mój najbardziej znienawidzony prze...

źródło: Screenshot_20240103_170629_pl.edu.vulcan.hebe

Pobierz
  • 22
@starykuc: Lipa, że się menda uwzięła. Ja moją nawet lubiłem, ale sam przedmiot to czarna magia. Trochę zazdro, że hiszpański, u mnie był niemiecki i oczywiście prawie nic się nie nauczyłem.
@h-f-h-f: no tylko matura sie liczy jak ktos na studia idzie wiec wyebane
polski wystarczy zdac na 30% (na zadne studia sensowne sie nie liczy), a z angielskiego próbnego podstawy mialem 92, z matmy 85
@starykuc: Ciekawe, mi akurat polski od podstawówki dobrze wychodził, technikum skończyłem z 5 na świadectwie, choć odpowiedzi ustnej pomiędzy 4/5 #!$%@?łem ale rzuciłem wtedy jakimś tekstem z lektur i panią nauczycielkę to przekonało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaxPayne177: przecież hiszpański majoł w szkołach normalnie lol
Sporo osub ma se.
No to ja lubię matematyke, rozszerzam se nawet i z próbnej matury podstawy miałem 85%
A polskiego nienawidze, bo on wogle nie rozwija mózgu i nie mam ochoty się do niego przykładać, zresztą nawet jak się zmuszę, to tak czy tak nie rozumiem wiekszosci tych wierszy i innych lektur-glupot
@MaxPayne177: ja generalnie piehdole te rzeczy pamięciowe, w ogóle nic mi do głowy nie wchodzi, wolę zrozumieć
(Może oprócz biologii bo fajnie wiedziec jak huop dziala)
Z historii też nic nie umiem i nienawidzę jej, w szkole na szczęście trójki miałem raczej, bo nauczycielka lajtowa
@starykuc jakim cudem możesz mieć kapę z polskiego, kręcąc takie wyniki z ang czy tym bardziej maty. Może głupi nie jesteś i przedmiot ci nie siadł, ale no kurła trzeba się na prawdę postarać żeby z polskiego na podstawie bić się o 2 xD