Wpis z mikrobloga

#dart

Chciałbym w #!$%@? Sizal, ale nie mam gdzie tego powiesić, nie chcesz też obkładać całego mieszkania. Moja jak zrobię najmniejszą dziurkę w panelach lub ścianie to mnie #!$%@? w drobny mak. Chce sobie po pracy #!$%@?ć w darta jak za dawnych lat i nie #!$%@?ć przy tym pół mieszkania. Myślę nad elektronikiem takim do 500 zł. Czy softami idzie coś #!$%@?ć, ścianę, panele etc? Elektronika chce jakiegoś z oryginalnymi wymiarami.
  • 13
  • Odpowiedz
@Vanderwill: Imo lepiej sizal. Soft będzie jeszcze bardziej głośny, a za 500zł możesz ogarnąć tarczę + oponę ochronną, a na panele jakiś dywan czy coś
  • Odpowiedz
@Vanderwill: paneli nie przebije ale na scianie bedzie widac slady. Za 500 to masz juz dobra tarcze i lotki steel. Elektronik jest duzo glosniejszy, duzo mniej wytrzymaly no i brzmi tak nijako. Jedyna zaleta, ze nie trzeba liczyc
  • Odpowiedz
@Vanderwill littler jakby się bał matki, to by dziś nie zostawał mistrzem świata. Kup sizal i rzucaj wszędzie, po panelach, po ścianie, po różowej, tylko nie do tarczy, to twoje mieszkanie :D
  • Odpowiedz
@Vanderwill Stojak plus opona i będzie ok. Do tego dobra tarcza z dobrze wtopionym pająkiem i praktycznie nie będą się lotki odbijać. A jeśli już, to bardziej spadały pod tarczę. Na podłogę mata w najbliższej odległości
  • Odpowiedz
@Vanderwill Ja mam w garażu, bez żadnych bajerów. Ściana wygląda jak po wojnie, w Sarajewie, ale ma to swój klimat. Osłonę bardziej zrobię po to, żeby lotki oszczędzić.
  • Odpowiedz