Wpis z mikrobloga

@bylembordo: mam w rodzinie, właściwie to ja to auto konfigurowałem.

Harman Kardon gra mizernie - moim zdaniem nie wart nawet tej relatywnie niskiej kwoty.

Co do pakietu AE to trochę bardziej skomplikowane - mowa o hybrydzie czy DCT?
  • Odpowiedz
@bylembordo: pakiet AE+ jest moim zdaniem relatywnie wysoko wyceniony, ale i tak bym go polecił. Kamery 360 w Sportage mają fajną jakość, ciekawa jest też ta opcja obrazu z kamery na zegarach gdy włączysz kierunkowskaz, do tego dochodzą radary w zderzaku do monitorowania martwego pola

Najmniej przydatna jest funkcja zdalnego parkowania z kluczyka bo to bajer.

Jak wskazywałem wyżej do Harman moim zdaniem nie warto dopłacać.

Okno dachowe niby kwestia gustu
  • Odpowiedz
  • 0
Okno dachowe niby kwestia gustu


@komoornik: mam w obecnej skodzie i jest fajne, ale rzeczywiscie dodaje halasu, kia nie jest dla mnie, ale jakbym bral to na pewno hak elektrycznie skladany - zajebista rzecz na rowery.
  • Odpowiedz
@bylembordo: hej, ja mam BL mheva 180 km. nagłośnienia nie wziąłem ale dodatkową elektronikę warto, dobrze działa, i kamerka 360 i kamerki w lusterkach to przydatne bajery. BTW rozważ jeszcze wersję anniversary, ma lepsze bazowe fotele niż business line
  • Odpowiedz
@bylembordo: mam Sportage HEV BL z AE+, i według mnie AE+ jest warty ceny zarówno w trasę jak i do miasta, tempomat aktywny i asystent jazdy środkiem pasa są super na autostradę/drogę szybkiego ruchu. Za to do miasta bardzo przydaje się asystent jazdy w korku.

Co do parkowania z pilota, mi się akurat przydaje bo w ten sposób sobie wyjeżdżam autem z miejsca parkingowego bez wsiadania do niego i od razu
  • Odpowiedz