Wpis z mikrobloga

@robertkk: na chwilę obecną mogę dodać pięć znalezisk sprzed kilku godzin albo dni. 3 o twoich pijanych rodakach za kierownicą, 2 o oszustwach finansowych i wyłudzaniu pieniędzy. Znajdą się i inne, np o przemycaniu ludzi przez granicę. Wystarczy wpisać Ukrainiec w wyszukiwarkę i jest masa artykułów na temat tego jak się pięknie u nas zachowujecie. Nawet nie wspomnę o politykach
@zenek-stefan1: nie trolluje nikogo oprocz trolli, stad masz takie przekonanie. ukraincow nie lubie (ukrainki w wiekszosci sa spoko), uwazam, ze ukrainskie prawo jazdy nie powinno byc uznawane a ukraincy popelniajacy przestepstwa powinni byc odsylani na ukraine. I znajdziesz duzo takich wpisow u mnie
Zgodnie z oczekiwaniami zreszta, mimo ze w rosji wolne to w trollowni pl maja dyzury


@robertkk: XD Weź #!$%@? głową w ścianę to może ci pomoże, bo na leczenie to już jest za późno. Jeszcze wczoraj w swoim znalezisku tworzyłeś dokładnie odwrotną narrację o tym, że z powodu jakiegoś tam święta w Rosji, na wykopie będzie spokój od ruskiej propagandy.

Jesteś idealnym przykładem tego czym jest ruska propaganda. Nieustanne tworzenie konfliktów
Pobierz KaiserBrotchen - >Zgodnie z oczekiwaniami zreszta, mimo ze w rosji wolne to w trollow...
źródło: Zrzut ekranu 2024-01-03 161542
Nieustanne tworzenie konfliktów i nastawianie ludzi przeciw sobie.


@KaiserBrotchen: Oczywiście pomijamy dziesiątki wpisów dziennie od otwartych onuc, którzy się wyśmiewają z broniącego się przed ludobójstwem kraju?
Dlaczego nie zwrócisz uwagi na to, co inni piszą? I piszą to samo jeden po drugim, to jest ok? Jak trollują zielonki albo kilkumiesięczne konta, piszą to samo dzień w dzień to przecież normalne jest.
I non stop przer0chany temat o mobilizacji, oligarchii, pijanych ukraińcach
@robertkk: nie udawaj głupszego niż jesteś. W tamtym znalezisku twierdziłeś, że nie ma aktywności ruskich trolli bo jest święto. Dziś twierdzisz, że trolle są aktywne mimo dnia wolnego. W zaznaczonym przez ciebie fragmencie odwołujesz się do tego co będzie dopiero jutro i pojutrze.
Wszyscy na wykopie wiemy, że tobie manipulowanie i robienie z siebie błazna nie przeszkadza, ale to co robisz jest już wręcz żałosne i tego nie da się w
@KaiserBrotchen: twierdzilem, ze (zreszta jak zwykle) jak maja wolniejsze dni w centrali w petersburgu, tak trollownie pl dalej dzialaja i raczej beda cos wrzucac. Czepiasz sie bo napisalem czwartek i piatek a dzisiaj jest sroda, a skad mam wiedziec jak oni tam maja grafiki poustawiane? Moze nawet jakbym nie wrzucil tego znaleziska to by sie tak dzisiaj nie zesrali, wczoraj np mialo 8 wykopow do 1 zakopu, a potem przyszedl aquamen,
Oczywiście pomijamy dziesiątki wpisów dziennie od otwartych onuc, którzy się wyśmiewają z broniącego się przed ludobójstwem kraju?


@BayzedMan: ja ich mam w większości na czarno i tego nie widzę ¯\(ツ)/¯ Co jakiś czas pojawiają się nowi, ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że to nie są żadne ruskie trolle, tylko po prostu zwyczajne trolle, których śmieszy wasz ból dupy o każdy wpis.
Jak siedzicie całymi dniami na wykopie i piszecie
ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że to nie są żadne ruskie trolle, tylko po prostu zwyczajne trolle, których śmieszy wasz ból dupy o każdy wpis.


@KaiserBrotchen: Gówno prawda, wystarczy poruszyć tematy, które samych rosjan do złości doprowadzają i już widać co jest 50.