Wpis z mikrobloga

35letnie Chady z BerCUMo mają dziś łatwiej niż kiedykolwiek. Nie muszą pozyczać kasy od mamy na samolot do Tajlandii europy. Dzis to PolTajlandia odwiedza ich miasta z konkretnym przekazem w jakim celu. Za rok/ dwa to narzeczona któregoś wykopka. Ament.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kobiety #p0lka
banicjant997 - 35letnie Chady z BerCUMo mają dziś łatwiej niż kiedykolwiek. Nie muszą...

źródło: 412067834_1074335610261841_5307044733161862055_n

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
a skąd wiesz że OP jest przegrywem?


@Krol_Karo: bo ktoś normalny, kto ma rodzinę, pracę, jest w związku z (niewymyśloną) kobietą nie miałby czasu, a przede wszystkim potrzeby wrzucać tu takiego gówna z komentarzem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: No to niestety się mylisz. Bo np ja, przegrywem nigdy nie byłem, nie utożsamiam się z takimi osobami i mam na czarno listo nawet ten tag.

Zastanawia mnie jednak, jak można tak wszystkich wyzywać i obrażać, bo raczył coś napisać bądź zadać pytanie.

Może masz jakiś problem emocjonalny, ale to nie powinnaś wyżywać się na obcych ludziach, tylko dla dobra własnego, pogadać ze specjalista.

Bo niby czym różnisz się
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie jednak, jak można tak wszystkich wyzywać i obrażać, bo raczył coś napisać bądź zadać pytanie.


@Krol_Karo: na wykopie wszystkie kobiety są wyzywane za samo istnienie więc obrywa się rykoszetem na wszystkich facetach
  • Odpowiedz
na wykopie wszystkie kobiety są wyzywane za samo istnienie więc obrywa się rykoszetem na wszystkich facetach


@AlienFromWenus: Wystarczy wrzucac na czarna liste. Po to jest.

Jak wejdziesz w tag PO i napiszesz cos pozytywnego na PIS, to tez cie nawyzywaja. I na odwrot.

Wiec nie siej fermentu i przestan plakac ze jest zle. Masz narzedzia, aby temu przeciwdzialac i nie robic z siebie idioty, dzialajac dokladnie tak samo, jak ci,
  • Odpowiedz