Wpis z mikrobloga

Myślicie że jak przy podpisywaniu umowy umówiłem się z managerem że dokończę w tym roku studia (I stopień) i dostałem umowę na UOP na czas nieokreślony, to zwolni mnie jak dowie się że rzuciłem studia?
Na karcie stanowiska było wymagane wykształcenie wyższe.

Kłamać że mam opóźnioną obronę (normalnie jest w lutym)? Nawet nie wiem jak to działa bo nigdy się nie broniłem.

Na zajęcia prawie w ogóle nie chodziłem w tym semestrze bo mam problemy ze zdrowiem.

Mam średnie zawodowe (technik)

#pracait #testowanieoprogramowania #pracbaza #studbaza #studia

Czy mnie zwolni

  • tak 48.5% (65)
  • nie 51.5% (69)

Oddanych głosów: 134

  • 12
  • Odpowiedz
już 1.5 roku tu siedzę więc chyba ciężko o kogoś lepszego za tę stawkę, żeby opłacało się jeszcze robić wdrożenie itd.


@przegrywam_przez_miasto: Nie ma ludzi niezastąpionych, więc tą drogą bym nie szedł.
Czy zwolni? To zależy od tego jako ma wyznacznik. Jak nie masz na papierze, że masz skończyć te studia to bym się nie obawiał.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto zależy, jak chcesz jeszcze troche posiedzieć i zmienić to siedź cicho, jak robota spoko to umów się z kierownikiem i wyjaśnij mu dokładnie jak się maja sprawy i dlaczego. Jak spoko firma i chłop to zrozumie
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto ale dlaczego musi? Czy są jakieś rzeczy, których nie możesz robić nie mając studiów? Czy po prostu tak było napisane w ogłoszeniu o pracę, a tak naprawdę to nie musi być ważne. Może tak naprawdę wcale nikogo nie obchodzą twoje studia, ważne żebyś dobrze pracował i cię nie zwolnią. Tym bardziej, że dostałeś umowę na czas nieokreślony, twój pracodawca na pewno wiedział, że nie masz studiów i nie miał pewności, że
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: zwolnic moze nie zwolnii, ale wiesz kto w najblizszym czasie nie dostanie podwyzki, najbardziej nie lubie nieslownych osob ktore jeszcze ukrywaja ze daja ciala a potem swieca oczyma, to nie podstawowka
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto zależy jak długo pracujesz, czy dobrze pracujesz no i ogólnie czy jesteś przydatny dla firmy. Jeśli jesteś dobrym pracownikiem to pewnie cię nie zwolnią, chyba że zatrudnia cię jakiś fetyszysta wyższego wykształcenia
  • Odpowiedz