Wpis z mikrobloga

@borsuk321: Z tym może być ciężko, czytałem kiedyś, że ludzie którzy przychodzą na spotkania z Jarkiem są dokładnie sprawdzani czy nie mają podsłuchów, dyktafonów itp. Kaczyński ma na tym punkcie chorobliwą obsesję, może dlatego, że dokładnie wie jak wygląda to jego partyjne szambo od środka i mocno różni się to wizerunku katolickich patriotów
  • Odpowiedz
w nic nie uwierzę jego gumowemu kręgosłupowi dopóki nie zobaczę na własne oczy


@Gaboleusz: Z jednej strony jak go słucham to wydaje się, że Gowin to rozsądny człowiek, który faktycznie ma dobre intencje, i stał się ofiarą PiSu. Z drugiej strony zawiódł w każdej sytuacji, w której mógł coś zmienić. Chcę w pana wierzyć, panie Gowin - ale nie mam do tego za dużych podstaw.
  • Odpowiedz
@borsuk321: Karakanowi by pielucha wtedy przeciekała i Błaszczak miałby pełne ręce roboty na przewijaku w toalecie sejmowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ufałbym takiej plotce, gdyby nie to, że Gowin miał próbę samobójczą. Zniknął z polityki i może doznał jakiegoś oczyszczenia przez to xD
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: Jesli w polityce coś ktoś mówi, że ujawni za kilka dni, oznacza że jest to oferta dla tych osób by się wykupili czymś dla tego polityka. Prawdopodobnie on tak pozałatwia swoje sprawy, ustawi jakiś pociotków w radach nadzorczych i sprawa ucichnie.
  • Odpowiedz