Wpis z mikrobloga

@Brydzo" Jaki mięciutki :) A taki był hardy jako szef MON gdy pozował w tych swoich mundurkach na tle żołnierza polskiego. A to, że nie zaprzeczył, że w TVP była partyjna propaganda to jestem w szoku. mam nadzieję, że to nie jest element gry w dobrego-złego policjanta, tzn. że ustalili, że on będzie tym dobrym policjantem, a taki np. Czarnek złym.
@Brydzo ah ci mityczni wyborcy trzeciej drogi którzy nie chcieli Tuska. Jaki blamaż muszą ponieść w wyborach żeby do nich dotarło że wszyscy głosujący na TD oddawali głos na koalicję która oderwie od koryta PiS. Nie wiem czy oni wierzą w to co mówią czy mydlą oczy i komu je mydlą bo chyba tylko sobie. Oby następne wybory zaorały PiS i osoby pokroju Macierewicza, Sasina, Błaszczaka, Witek, Morawieckiego, długo by jeszcze wymienić
A to, że nie zaprzeczył, że w TVP była partyjna propaganda to jestem w szoku.


@szef_foliarzy: a ja nie. Przeszli jakis czas temu na przekaz: ok, w TVP była propaganda, ale teraz też jest, tylko w drugą stronę i TVP się nam należy żeby równoważyć propagandę mediów prywatnych, które grają razem z PO.
@Drmscape2: Chodzi o to, że propaganda TVPiS była agresywna, chamska. To była szczujnia. Stronnicze media pisowskie to np, jest TV Trwam ale to da się oglądać, bo tam nie szczują. Przez szczujnię TVPIS całe rodziny się podzieliły wewnętrznie. Kraj podzielony to kraj słaby. Komuś zależało na rozbiciu więzi rodzinnych.