Wpis z mikrobloga

K 34 Mieszkam pomiędzy Kato a Krk

Zgłoszenie 5750b41720e2a6fd z dnia 2024-01-01 22:51:22

Imię: K
Wiek: 34
Miejscowość: Mieszkam pomiędzy Kato a Krk

Kim jestem?
Spokojnym facetem,introwertykiem ale nie boję się rozmawiać z ludźmi, chociaż wolę słuchać i zadawać pytania, ciekawskim w sensie nauczenia się czegoś nowego. W wolnych chwilach obejrzę film/serial albo przeczytam jakąś książkę, przez cały czas towarzyszy mi muzyka, chcę nauczyć się grać na gitarze. Lubię pracować i nie uciekam od obowiązków domowych.

Wygląd
Szczupły brunet o minimalnym wzroście uznawanym za mężczyznę, z parodniowym zarostem :)

Zainteresowania
Nie mam konkretnego hobby, zawsze coś majsterkuję i chyba radzę sobie nawet nieźle. Nie lubię nudy, zawsze chętnie wyjdę do kina, teatru, potańczyć albo na najzwyklejszy spacer. Jestem otwarty na zwiedzanie szlaków górskich lub poznawanie nowych miejsc.

Czego oczekuję?
Dojrzałej relacji, otwartości na rozmowę, wzajemnego wsparcia i zaufania, pozytywnie nastawioną do życia, z poczuciem humoru. Osoby, która nie chce spędzać czasu tylko w czterech ścianach, chętnej do poznawania "świata".

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wyjście na jakiś szczyt nocą i obserwowanie wschodu słońca popijając gorąca herbatę lub obserwowanie zachodu słońca nad wodą. W sumie nie ważne co będziemy robić, ważne że będziemy chcieli zrobić to wspólnie przy tym dobrze się bawiąc :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub cywilny - tak, kościelny - średnio ale nie mówię nie, dzieci - tak. Czasem wypije alko ale bardzo rzadko. Reszta używek - nic.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonymieszkampomiedzykatoakrk #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz