Wpis z mikrobloga

za kanapkę która wygląda jak ze śmietnika,frytki nasiąknięte tłuszczem i sprite o smaku wody


@Donatello95: ale jesteś super edgy :) normalnym ludziom smakuje i nie robią z tego historii, jak jesz kebab z budy to #!$%@? dużo gorsze rzeczy
@Donatello95

ja zadam inne pytanie. Jakim trzeba być frajerem i jak bardzo trzeba lubić być dymanym w dupę żeby za kanapkę która wygląda jak ze śmietnika,frytki nasiąknięte tłuszczem i sprite o smaku wody płacić 50zł?




nie będę jadł nic przy Twojej matce bo się porzygam



dobra już serio utkaj tą włochatą cipe i zwal sobie konia pod tego drwala z kolegą


Kurde chłopie, zaintrygowałeś mnie, jaki człowiek może tak się odpalić o
@T0pi5 Zajebiście. Tylko że w normalnym maku za drwala w zestawie zapłacę 30 zł z kawałkiem a nie 60. No i znajdź mi taką zajebistą knajpę przy autostradzie gdzie dostanę to jedzenie w kilka minut i po 20 minutach jadę dalej albo gdy nie chce mi się szukać czy dana burgerownia jest dobra i opłacalna czy nie i po prostu chcę szybko coś zjeść a mak zapewnia mi akceptowalną jakość w każdym
@Donatello95

@Kamar ja zadam inne pytanie. Jakim trzeba być frajerem i jak bardzo trzeba lubić być dymanym w dupę żeby za kanapkę która wygląda jak ze śmietnika,frytki nasiąknięte tłuszczem i sprite o smaku wody płacić 50zł?


Nazywaj innych frajerem.
#!$%@? się do tego co ktoś kupuje i co komu smakuje xD
@Kamar Za 5 dych można kupić naprawdę dobrego burgera z kawałem soczystej wołowiny zamiast tego śmiecia z MC. Jak ktoś lubi być ruchany to jego sprawa a nie temat na żale w internetach.
@JPII a czemu te burgerownie za 5 dych nie mają czegoś o 1/4 czy tam nawet 1/3 wielkości tego wyjściowego burgera? Albo nawet dorzucają frytki do tego których nigdy nie chce i jeszcze za nie płace jak z nich zrezygnuje? W sumie znam chyba dwie knajpy które serwująca takie zestawy potrafią mi obniżyć cenę jak nie wezme frytek. Kolejno 3 i 4zł. I to też z wielką łaską bo jestem stałym klientem.