Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @pearl_jamik https://wykop.pl/wpis/74424843/pewnie-duzo-ludzi-idzie-dzis-do-pracy-po-dlugim-wo i jego bzdur, zamieszczam ile zarabia zastępca kierownika ze stażem powyżej 3 lat w #biedronka Więc jak widać nawet 800+ nie pomoże :P Ani podwyżka od nowego roku, bo to będzie jakieś 400 złotych na rękę. Wybrałam te miesiące, bo potem byłam na l4. Kasjer zarabia około 600-800 złotych mniej. Tak, pracujemy w nocy, żebyście mieli ciepłe bułki z rana. I chodzimy do pracy o północy, żeby ogarnąć po weekendzie i powiesić ceny. Dziękuję wszystkim, którzy doceniają naszą ciężką pracę.
#zarobki
butterfly - W nawiązaniu do wpisu @pearl_jamik https://wykop.pl/wpis/74424843/pewnie-...

źródło: Screenshot_2024-01-02-14-09-03-075_pl.bzwbk.bzwbk24

Pobierz
  • 113
@butterfly: Szanuję, że chciało ci się prostować wykopowe bzdury. Jak czytam na tym portalu wpisy dotyczące zarobków w Polsce to wydaje mi się, że użytkownikom miesza się rzeczywistość z farmieniem golda w Tibii.
  • 2
@nobrain: wybrałam ten przedział czasowy. Tam jest napisane miesiące ;)
@Reezu miejsc paletowych jest niby 30 na magazynie, codziennie wjeżdża 33. Byłoby ok, gdyby ten magazyn był codziennie pusty, a nie jest. Stoją rzeczy, których nie ma gdzie wystawić na sklep i tak sobie czekają.
co to jest za piehdolenie z tymi ciepłymi bułkami xD Robicie to dla swojej wypłaty, a nie dla kogokolwiek innego niż wy sami. Jak się nie podoba to idźcie do innej pracy.


@swiety_spokoj: nie, ona to robi DLA CIEBIE, żebyś mógł zjeść rano CIEPŁĄ BUŁKĘ, wyżywić siebie i całą swoją rodzinę. Czego nie rozumiesz? Ona za to nie pobiera wynagrodzenia. Chce, abyś mógł zjeść ciepły posiłek i tylko na tym jej
@butterfly Nie rozumiem zarządzania tymi sklepami mam wrażenie że do każdego sklepu wpychają jak najwięcej towaru nawet jak nie ma na niego miejsca byleby tylko już był w sklepie. Współczuję pracy bo lekka nie jest a klienci potrafią mocno dać w kość.
Tak, pracujemy w nocy, żebyście mieli ciepłe bułki z rana. I chodzimy do pracy o północy, żeby ogarnąć po weekendzie i powiesić ceny. Dziękuję wszystkim, którzy doceniają naszą ciężką pracę.


@butterfly:

Jezeli tyle zarabia sie za chodzenie do pracy jako zastepca kierownika, to nic dziwnego, ze mi sie nie chce chodzic do pracy :D
@Reezu miejsc paletowych jest niby 30 na magazynie, codziennie wjeżdża 33. Byłoby ok, gdyby ten magazyn był codziennie pusty, a nie jest. Stoją rzeczy, których nie ma gdzie wystawić na sklep i tak sobie czekają.


@butterfly: Pracowałem przez chwilę na nockach w Biedronie, wyciągnłem te 4,9k netto na wysokoobrotowej i uciekłem ale tak jak mówię, u nas miejsc było lekko ponad 50, mroźnia chłodnia na jeszcze mniejsze ilości a codziennie wjeżdżało
@CybernetycznyMozgKorwina

Słuchaj są psy czy koty których właściciele za ich zdjęcia dostają jeszcze wiecej.

Za stary jestem żeby zazdrościć innym. Bardziej jeśli już jest mi przykro że moja pasja która wydawała się dość istotną dziedziną dla społeczeństwa niezaleznie czy patrzeć jako biologia, czy po prostu nauka jest aż tak słabo wyceniana. No ale lepiej spełnić marzenie niż całe życie żałować ze się go spełnić nie udało.