Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @pearl_jamik https://wykop.pl/wpis/74424843/pewnie-duzo-ludzi-idzie-dzis-do-pracy-po-dlugim-wo i jego bzdur, zamieszczam ile zarabia zastępca kierownika ze stażem powyżej 3 lat w #biedronka Więc jak widać nawet 800+ nie pomoże :P Ani podwyżka od nowego roku, bo to będzie jakieś 400 złotych na rękę. Wybrałam te miesiące, bo potem byłam na l4. Kasjer zarabia około 600-800 złotych mniej. Tak, pracujemy w nocy, żebyście mieli ciepłe bułki z rana. I chodzimy do pracy o północy, żeby ogarnąć po weekendzie i powiesić ceny. Dziękuję wszystkim, którzy doceniają naszą ciężką pracę.
#zarobki
butterfly - W nawiązaniu do wpisu @pearl_jamik https://wykop.pl/wpis/74424843/pewnie-...

źródło: Screenshot_2024-01-02-14-09-03-075_pl.bzwbk.bzwbk24

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • 11
@reqx: wychodzi się do 15 minut po zamknięciu sklepu. Przychodzi 15-30 minut wcześniej, ale są nocki, i to oni wypiekają na otwarcie. @Dolan hmm, z zawodu jestem nauczycielem :P ale jakoś mnie nie ciągnie do szkoły. Za małą kasa.
  • Odpowiedz
@butterfly: #!$%@?, robiłem w handlu przez 4 lata i #!$%@?łem do budowlanki XD Co za cymbał wymyślił, żeby kasjerka która jest na kasie musi w między czasie latać i obsługiwać kasy samoobsługowe? w lidlu jest to samo, ludzie przy kasie #!$%@?, kasjerka #!$%@? bo musi latać tam i z powrotem bo jakiemuś gościowi browar trzeba zatwierdzić.
  • Odpowiedz
@butterfly Mam wrażenie że płacz o podwyżki minimalnej i pensje pracowników fizycznych mają ci po politechnikach, którzy ucząc się przez 5 lat i następnie robiąc kursy zarabiają kilkaset złotych więcej od pracowników na produkcji w tej samej firmie. I jak przychodzi koniec roku, ci na produkcji dostają takie same podwyżki jak on, więc trzeba na kogoś wylać frustrację.
  • Odpowiedz
@Springfield: mohery to nie problem, ci młodzi to dopiero jest, to im paleta na środku alejki przeszkadza, to sobie daty sprawdzają zamiast brać jak leci, albo ich marne smatfony za 4tys co aplikacji nie potrafią uruchomić i lament przy kasie i kolejkę wstrzymują już nie mówię o tych zamawiających przez portal do zakupów ... #pdk
  • Odpowiedz
@butterfly: zastępca kierownika?
To wyjaśnij mi proszę, dlaczego na sklepie zawsze jest #!$%@?, ponad połowa półek zastawiona paletami, podłoga obsrana jak w oborze, a towar wala się gdzie popadnie i nie rzadko przerywany jest cykl chłodniczy towarów mrożonych, a jedzenie i butelki trzymane są w pełnym słońcu przed magazynem?
Dotyczy to praktycznie wszystkich tych gównianych sklepów, dlatego w sumie od dawna tam nie chodzę, chyba że dla beki zobaczyć, jak frajerzy
  • Odpowiedz
@butterfly: to z tą podwyżką będzie jakaś sumka ale praca w takiej biedronce to chyba katastrofa, zmęczenie psychiczne i fizyczne, myślisz, że biedronka to najgorszy sklep do pracowania w nim?
  • Odpowiedz
@butterfly

Ja tam i tak nie wiem czy się nie przebranżowie na biedronkę.

Na doktoracie w PAN dostawałem 2100. Ostatnio po zmianie księgowej zacząłem dostawać właściwe 2300 XD. Jak przejdę pomyślnie ocenę śródokresową co się już od października spóźnia to może dobije do minimalnej...

Czy warunki mam cięższe niż w biedrze? Nie wiem, ale na pewno bardziej skomplikowane. Nie wiem czy śni ci się robota po nocach, ale mi tak więc chyba
  • Odpowiedz