Wpis z mikrobloga

A walić to, na następny rok się poświęcę i kupię te fajerwerki. I wywalę na to nie 200 zł a 5k zł. Nowy rok i znowu trzeba słuchać tego zasranego kundla sąsiadów.

Ludzie to dzbany nie szanujące drugiego człowieka. Ich potrzeba posiadania gównopsa jest ważniejsze niż komfort i życie psychiczne drugiego człowieka. A potem będą mi mówić, że piesek cierpi - i bardzo dobrze.

#fajerwerki #gorzkiezale
  • 37
  • 0
@Redbulltabak: Tak robiłem w pewnym momencie i nie bluetooth a w miarę dobry zestaw. Odpalałem tak bardzo, że sam nie mogłem wytrzymać. Tyle, że potem inni sąsiedzi mi powiedzieli, że to głównie im przekszadza. I niestety przestałem, bo jednak głównie mi zależało na tym, żeby dokuczyć tym psiarzom obok a nie reszcie.
@Murasame: Ja mogę potwierdzić, pytanie tylko o tą odległość, ale widziałem że są też takie mini budki antyszczekowe i taką można postawić pod samym płotem sąsiada :) a zresztą zawsze możesz zwrócić w ciągu 14 dni
@Murasame Mieszkam na osiedlu, gdzie chyba każdy ma psa. Pracuje zdalnie, więc szczekanie za oknem towarzyszy mi podczas pracy. Sąsiad nade mną ma psa, który od rana do momentu powrotu sąsiada z pracy wyje jak wilk i ja to wszystko słyszę. I co? No nic, tak wygląda życie w społeczeństwie. Na głośne dzieci też nie narzekam, bo nie jestem pępkiem świata. Teraz jestem w trakcie budowy domu, ale działka nie ma 10
  • 2
@mar-v-son:

Odległość jest bardzo mała bo mam pecha takiego, że mam tuż obok siebie (naprzeciwko) mega głośną rodzinę z Ukrainy. O ile wszystkie inne hałasy z bloku spokojnie da się ignorować, czy to z góry czy gdzieś z zewnątrz jak pies szczeka, to nie ma porównania z tym jak ma się czyjeś drzwi naprzeciwko w nowym budownictwie. Wrażenia są dosłownie takie jakby ktoś szczekał za plecami.

@Perkotka To raczej ty jesteś
@Murasame: O kurde, sam mialem za sasiadow ukrow z sabaka.
Nowy blok, wyciszony niezle, ale te #!$%@? psa nioslo sie po klatce jak wsciekle. Na szczescie udalo sie ich pozbyc przez wlasciciela. W sumie to planowalem wywiesic im kartke na cale drzwi, ze jak nie ucisza kundla to im je #!$%@?, a kundla powiesze na zyrandolu...
Nie ma nic gorszego niz pies w bloku. I kazdy #!$%@? psiarz ma ta sama