Wpis z mikrobloga

niech dla kontrastu zestawi to z ekspertami z TVN,


@robobat: no chyba cię suty drą. Na tvpis musialem dswac po dwa miliardy DOPŁATY rocznie, chciałem czy nie.
Jak nie mam przyjemnosci dokladać do tvnu to go nie ogłądam.

jest partyjną gnidą


@robobat: ty zaropiała partyjna końcówo masz czelność kogoś wyzywać?
Mam go gdzieś i jego tabelę, dlatego napisałem, że ZERO szacunku i napisałem uzasadnienie, a ty możesz sobie myśleć co chcesz.


@robobat: a ja mam ciebie gdzieś i zero szacunku do ciebie, dlatego też pocisnąłem bekę z twojego głupiego uzasadnienia, które wygląda tak; nie chce nam się i nie potrafimy zrobić czegoś wartościowego i dlatego nie pozwolimy innym zrobić tego samego.
@Przypadkowy: Masz pełne prawo do tego i nie, nie wygląda to tak jak napisałeś. Niestety masz dysfunkcję polegającą na czytaniu ze zrozumieniem. Wartościowy materiał jak już pisałem byłby wówczas, gdyby autor był obiektywny, bo choć się napracował to jest to na tę chwilę tylko i wyłącznie polityczna agitacja z obraną tezą. Autor szuka poklasku wśród gawiedzi, której dużo nie trzeba by im się gorąco w gaciach zrobiło, a wiadomo temat nośny.
wow, ale dziwna heatmapa

Każdy wymiar ma osobny kolor:

- Komórka ma osobne natężenie czerwonego (jak często ekspert pojawił się w wydaniu, wartości 1-3, z tego co widzę)
- Nagłówek kolumny ma osobne natężenie czerwonego (suma wystąpień eksperta - ale tylko nagłówek się koloruje)
- Tło każdego wiersza ma osobne natężenie czerwonego (jak dużo było opinii danego dnia - koloruje się cały wiersz)

Imo trochę chaos, gdyby zostawić tylko kolorowanie daty zamiast
SzalonyOgorek - wow, ale dziwna heatmapa

Każdy wymiar ma osobny kolor:

- Komórka ma...

źródło: heatmapa

Pobierz
@FlasH Właśnie tym komentarzem to potwierdziłeś. Zresztą, wystarczy przeczytać tagi pod tym znaleziskiem. Przykre to trochę, że tak niski poziom sobą reprezentujesz.
Masz pełne prawo do tego i nie, nie wygląda to tak jak napisałeś.


@robobat: wiem o ty prawie, nie musisz mi o nim pisać. Tak, wygąda to dokładnie tak, jak napisałem.

Niestety masz dysfunkcję polegającą na czytaniu ze zrozumieniem.


@robobat: czytanie ze zrozumieniem jest umiejętnością, nie dysfunkcją. Chciałeś pewnie napisać; masz dysfunkcję polegającą na braku czytania ze zrozumieniem. Nie używaj sformułowań, których nie rozumiesz, bo tylko się ośmieszasz i potwierdzasz,
@Przypadkowy: Czytałeś czytałeś i wiesz, że mam rację, więc musiałeś się przychrzanić do jakiejś głupoty. Będąc już tak uszczypliwym to też cię poprawię, bo nie "braku czytania" tylko "braku umiejętności czytania", ale jak widać zrozumiałeś, czyli jak chcesz to potrafisz i na prawdę daruj sobie taki partyjne uszczypliwości, bo jest to bardzo żałosne.
@robobat: braku umiejętności czytania byłoby o kilkanaście znaków dłuższe, a szkoda mi czasu na dokładne poprawianie twoich głupich błędów. Nie, nie wiem, że masz rację, przeciwnie - kilkukrotnie ci napisałem coś przeciwnego. Nara.