Wpis z mikrobloga

@FlasH Boziu, ty jesteś jednak jakiś chory z nienawiści i ewidentnie ci to szkodzi, bo nawet nie potrafiłeś dopasować mojej odpowiedzi do odpowiedniego fragmentu twojego wpisu. Widać, że te bluzgi to twoje naturalne środowisko.
@Przypadkowy Życzę zdrowia. Tak nawiasem, to jest niesamowite jak łatwo jest wywołać w naszym kraju, w naszym narodzie złość i agresję. Jestem pod wrażeniem, że tak łatwo można sterować ludźmi (ʘʘ)
@lewc_rain_zuk Absolutnie nie, mało tego kilku funkcjonariuszy pisowskich z TVP powinno trafić za kraty jeśli byłby taki paragraf, za to co wyczyniali i dla samego przykładu, by następni bali się tak robić. Jestem wściekły na PiS za to co zrobił z TVP, bo to pokazało, że to działa, nawet tak ordynarna forma przekazu. To natomiast sprawia, że następni będą to kopiować, co zresztą już pokazali na samym przykładzie przejmowania TVP i nie
@lukasz-lux Ktoś cię zgłosił? (σ ͜ʖσ) gratuluję, choć to akurat nie ja, bo cenię sobie wolność wypowiedzi i nie chowam głowy w piach jak się z kimś nie zgadzam.
Jestem wściekły na PiS za to co zrobił z TVP, bo to pokazało, że to działa, nawet tak ordynarna forma przekazu


@robobat: no właśnie niespecjalnie. Jeśli przez działa rozumieć betonowanie betonu, to fakt, działa. Ale jeśli przyciągnąć nowych, poszerzać elektorat to żadnych efektów. Suma summarum przyczyniło się to do tego że pis zamiast utrzymać władzę to ją stracił.
@lewc_rain_zuk PiS nie przez to stracił władzę tylko przez pełne zaangażowanie EU, której zarząd jest lewicowo-liberalny. Przecież te wszystkie afery o praworządność i inne nie miały niczego innego na celu jak tylko osłabić PiS w sondażach a w szczególności nie wypłacenie środków, które należały się nam jak psu buda, zresztą sam Miller powiedział, że opozycja wygrała tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu Unii. W moim odczuciu mieli jeszcze szansę na zdobycie odpowiedniej ilości
@killuawykop I to jest właśnie tragedia naszego narodu. Wystarczy odrobina obcego kapitału by finansować media i można urabiać naród jak się chce a ten "na to w dupie, bo nie płaci". Otóż płacisz i to powielokroć więcej. Ale #!$%@?ąc nawet od tego, teraz będziesz płacił 3 mld i będzie dobrze.
@robobat: :) nie będę, bo 3mld miały swój konkretny cel i go spełniły.

PS: zawsze mnie bawi to wasze dramatyzowanie nad obcym kapitałem. no ale nie dziwie sie. komuchy dążące do wyjścia z unii i dołączenia do Rosji nie będą się przecież cieszyć z kapitału USA bo wiadomo ze USA lubi bronić swojego kapitału wiec ciężej będzie Rosji nas podbić.

PS2: Proponuje poświęcić swój czas i zrobić takie podsumowanie tvnu byśmy
@killuawykop Gadki o kapitale bez narodowości już dawno minęły. Nie wiem dlaczego tak cie to mierzi, że chcę aby media były w naszych rękach a nie były zarządzane obcym kapitałem. Przecież tak to właśnie wygląda choćby w Niemczech, bo kto normalny wpuszcza lisa do swojego kurnika? Co do meritum, nawet nie wiedząc kto stworzył tę tabelę oceniłem to wg mojego odczucia i potem zrobił się raban, bo jak to tak mogłem kogoś
Bo widzę na przykłądzie TVP co sie może stać jak media są tylko w "naszych" rękach. całkowite sku..wienie TVP i bizantyjskie nienadzorowane wydatki. przy jednoczesnym poddaniu sie polsatu władzy pisu. Nigdzie tam nie było żadnejkrytyki żadnego przekrętu pisowskiego, to jest wg ciebie dobre? mamy za młodą demokracje z tendencją (typową dla postoswieckich krajów) do powrotu do dyktatury i musimi miec niezależne media, bo jak ktoś nazwie niezależnym medium TV republike to chyba