Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z rana wchodząc na mirko i przeglądając gorące z ostanich 12h czlowiek może złapać się za głowę z przerażenia…
Wykop został opanowany przez totalne przegrywy które (jak zawsze) sieją nienawiść do świata i plują jadem na prawo i lewo.
Przez ostatnie tygodnie odnosiłem wrażenie że lament przegrywow trochę ucichł co wiązałem też z zaobserwowaniem ostracyzmu społecznego na mirko. Dużo fajnych chłopaków zaczęło wypominać przegrywom ich chore podejście do życia i że jeśli sami czegoś nie zmienią to nic się w ich życiu nie zmieni. To utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że jednak zdrowa trakcja społeczeństwa jest w większości i walczy z tym rakiem jakim jest #przegryw

No ale takie dni jak dzisiaj pokazują, że większość normalnych ludzi idzie się bawić i świętować za to toksyczna część nawet nie próbuje walczyć ze swoimi porażkami.
Żeby oddać sprawiedliwość to wśród przegrywow jest też paru co widzi swój problem i narzeka ić chciałoby zmienić coś w swoim życiu ale zaraz potem zlatują się toksyki próbujące wpajać jakieś chore wybujałe teorie o różnych pillach albo że nic nie ma sensu i próbują słabe jednostki ścignąć na jeszcze większe dno…
Gardzę tymi toksykami motzno!

Tak więc w tym nowym roku Mirki z tagu #przegryw życzę wam wytrwałości, siły, energii i samozaparcia w dążeniu do celów!
Życzę wam też ambicji i dyscypliny!
Oczywiście tym którym jeszcze się chce cokolwiek zmienić.

A toksykom i innym %#$¥£# pokroju @Van-der-Ledre którzy tylko ściągają ludzi na dno życzę żebyście sobie przemyśleli swoje życie i to jak destrukcyjnie działacie na otoczenie. Nikt tutaj tego nie potrzebuje. Mirko którym jest źle albo którllym podwinęła się noga potrzebują pomocy i wsparcia a nie dobijania i utwierdzania ich w tym, że nic nie osiągną.
O hejcie w kierunku kobiet nawet nie wspominam bo to osobny temat…
  • 31
  • Odpowiedz
@Notes idź sobie dalej zapisywać posty w notesiku imbecyla. Powiem tak. Masz 10 minut na wklejenie 5 linków do toksycznych postów co to są niby w gorących. Wchodzisz w ulubione i kopiujesz, to powinno ci zająć 2 minuty. Oczywiście nic tu nie wkleisz bo jesteś trollem. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
@Notes: Definitywnie masz jakieś problemy z mózgiem i rozumiesz wszystko na opak co można bardzo szybko stwierdzić czytając twój wpis. Zwłaszcza dopierdzielanie się do Van-der-Ledre - chłopaka z bardzo trafnymi analizami i ciekawymi spostrzeżeniami. Człowiek prześladowany i opresjonowany przez nazi-pisowską moderacje wykopu pod wiwat degeneratów twojego pokroju tylko i wyłącznie dlatego, że śmie mieć inne zdanie (a w dodatku merytorycznie podbudowane!) na jakis temat.
  • Odpowiedz
@Notes: Sprawdziłem sobie jeszcze kim ty jesteś. To, że w ogóle, taki fajnopolacki ś....ć jak ty będący perfidny trollem politycznym (najprawdopodobniej opłaconym) ma czelność opiniować społeczności na tym serwisie jest tak absurdalne XDDDDD
Wyginaj kręcić propagandę dalej na swoim froncie ideologicznym i dla zbawienia ludzkości w tym dealu - zamknij morde w innych kwestiach bo nikogo oprócz twoich przypartyjnych pobratymców ta manifestacja wodogłowia nie obchodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@siadatajta jego spostrzeżenia są trafne tylko dlatego bo pasuje wam narracja nacechowana negatywnie. Tam ci wyzej już kolega nakreślił jak wygląda wasze nastawienie do świata. Wy hejtować możecie ale jak was się hejtuje to niedobra jest. Sam twój wpis jest tego dowodem xd

Przeładowanie i opresjonowanie przez nazi-pisowska moderację xDdddddd ale odklejka. Typ jest zwykłym szkodnikiem więc dostał bana. Najwidoczniej nie tylko ja mam o nim takie zdanie.
Z resztą widzę że
  • Odpowiedz
Oho… widać, ze prawda zabolała bo zacząłeś wyzywać od śmiecia XD


@Notes: o, kojarzę ten nick. To nie tobie pisałem kiedyś że jesteś tępy (co zresztą było prawdą) w odpowiedzi na co przeszukałeś mój profil i przyczepiłeś się do tego że piszę wiersze (XD)?
Ty jesteś tym nietoksycznym zbawieniem tagu?
A zbawiasz go dodając wpisy których nie lubisz do ulubionych?
Takiego kompleksu mesjasza połączonego z całkowitym niezrozumieniem tematu nie widziałem od
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios oho… i znowu wyzwiska XD nie masz jakiejś silniejszej broni w zanadrzu? Może jakieś częstochowskie rymy?
Zabawne, że ciągle przewijają się tutaj jedne i te same osoby które tkwią w gownie latami…
Ja nie jestem żadnym zbawieniem kolego. Nikt was nie zbawi od przegrywu jeśli sami tego nie zrobicie - ciągle tego nie potrafisz pojąć?
Zapisuję toksyczne wpisy bo chce i mogę :))
I jak już wyżej wspomniałem - nikogo nie
  • Odpowiedz
oho… i znowu wyzwiska XD


@Notes: i sianie nienawiści. Do vanderledre tym razem. Ale wiadomo, ty zawsze niewinny.
Najsilniejszą bronią byłaby logika, ale łamiąc konwencje się do niej nie stosujesz zatem w zasadzie można cię tylko wyzywać, bo dyskusja jest niemożliwa z zasady.
To śmieszne rozciąganie że jak ktoś ma cię za tępaka to od razu jest przegrywem też chyba działa na osoby 80 iq maks, przegrywem się nie czuję a
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios powtarzasz się :) jedne i te same teksty. Cóż… nie będę cię wyprowadzał z tego stanu. Odmieniasz słowo tępak przez wszystkie przypadki bo to chyba twój jedyny złudny argument. Mógłbyś przynajmniej być bardziej kreatywny jak na artystę przystało… Ostanio jak pisaliśmy używałeś identycznego argumentu - a raczej jego braku.
Może anime zrobiło ci już sieczkę z mózgu? A może to jednak ten alkohol…

Na szczęście na tagu jest was tutaj tylko
  • Odpowiedz