Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dowiedziałem się że brat ma wesele w przyszłym roku. Jak to rozwiązać? Jestem meeega aspołeczny, na tego typu imprezach czuję się fatalnie, jest mi źle, a czasem nawet niedobrze. A wiadomo, że ja jako brat byłbym drużbą. Musiałbym brać udział w różnych zabawach, jak to na wiejskim weselu... Masakra. Aż mam skręt kiszek jak sobie o tym pomyślę. Jeszcze imprezę jako taką bym przebolał, ale jak pomyślę o tych wszystkich wspólnych zdjęciach drużbów i druhen, wspólnych tańcach, posiedzeniach, piciu, rozmowach... Nie znam nikogo z jego znajomych, siedziałbym przy nich jak niepasujące, piąte koło. Nie wiem, mam wsadzić nogę w gips i udawać? Z drugiej strony będę czuł się fatalnie sam z sobą tak jak wtedy kiedy nie poszedłem nawet na kawalerski najbliższego kuzyna...

#wesele #slub #fobiaspoleczna #przegryw #rodzina



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
Nie musisz brać w niczym udziału. Jeżeli sam tego nie wie, to mu powiedz, że przyjdziesz, ale nie zamierzasz się wydurniać i masz dostać miejsce gdzieś na uboczu przy stoliku z kimś, kogo znasz i tolerujesz.
@mirko_anonim porozmawiaj szczerze z bratem i powiedz mu to co tu napisałeś. Brat Cię zrozumie, rodzice zrozumieją. Brat weźmie sobie kumpla, a Ty nie bedziesz musiał z nikim rozmawiać i znikniesz kiedy chcesz. Ale na wesele idź koniecznie. W ostateczności jesli nie bedziesz pil alkohololu wez Xanax.