Wpis z mikrobloga

#apustaja #frenpill #pieczzapu #pieczzwykopem
Jak Chop postanowił, tak zrobił! Jest ciasto typu murzynek! Łącznie przygotowanie ciasta zajęło ponad 6 godzin, bo Chop ma nieposkręcany musk do końca i za pierwszym razem wsypał prawie kilogram cukru do całej mikstury, co skutkowało powstaniem wyżyny murzynowej w piekarniku, której posprzątanie zajęło, no tak ze 30 minut se. A więc tak:

- mąka pszenna 2,49 zł
- mrożone wiśnie bez pestek 4,79 zł
- masło ekstra łaciate 2x 13,58 zł, ja poerdole
- j---a 10 sztuk 11,19 zł
- kakao decomoreno 150 g 7,99 zł, ja poerdole
- buła tarta 5,80 zł
- czekolada wawel słotka 3,79 zł (do polewy)
- czekolada wawel goszka 3,79 zł (do polewy)
- soda oczyszczona 1,39 zł
- proszek do pieczenia 0,89 zł
(cukier i rodzyny już Chop miał po serniku)
= 55,70 zł

Ale Chop miał łącznie 19 zł rabatu za całe zakupy, bo kupował jeszcze inne rzeczy oprócz tych, więc można powiedzieć, że wyszło 36,70 zł za murzyna. Nie tak drogo. Chop bardzo chciał orzechy włoskie, ale były tylko duże paczki po 16 i 25 zł, więc no bez przesady. Chop dodał te rodzyny i wiśnie (i prawie orzechy), bo stwierdził, że taki murzynek bez niczego, to będzie strasznie suchy i nudny. No i zdaniem Chopa się opłaciło się.
obuniem - #apustaja #frenpill #pieczzapu #pieczzwykopem
Jak Chop postanowił, tak zrob...

źródło: FtpHfWlacAACusW

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obuniem: no i super! Ten się nie myli kto nic nie robi! Ileż to razy się w boju z-------m i s---------m prostą sprawę łohoho nie zlicze ważne że jest murzynek i wygląda pysznie! Ja dumien z chłopa ()
  • Odpowiedz
  • 4
@Wrrronika: 1/4 już uwięziona
@bArrek pyszny murzynek dla cb ode mn
@Sunbin bułką tartą obtoczyłem formę na dnie i po bokach, którą wcześniej wyłożyłem papierem do pieczenia i wysmarowałem masłem
@fraciu wariacie, każdy może, ja nie oski
  • Odpowiedz