Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój #rozowypasek się nawaliła i zaczęła gadać, że ją kręcą faceci w stylu "dobberman" (tak to jest jak masz dziewczynę z pokolenia Z co siedzi na TikToku), czyli po prostu tacy bad boye #!$%@?ni. A że ja jestem takim miłym sympatczynym gościem, co jest kulturalny, lubi chodzić za rękę i się często uśmiecha, to jestem wg niej typem "golden retriever". I mi jeszcze gada że chce żebym jej przywalił w twarz. To jej mówię, że nie będę bił kobiety. To mi mówi, że mógłbym być bardziej męski. To się #!$%@?łem i mówię, żeby się zahamowała. I pytam dlaczego sobie wybrała mnie jak widziała, że nie jestem taki? To ona nie wie.

Naprawdę #logikarozowychpaskow . I jeszcze śmieszne jest to, że ona ma dominujący charakter i jakbym zaczął przy niej być #!$%@?***em to by się obraziła. Wybierze sobie świadomie gościa o danym typie charakteru, a marzy o innym.

#zwiazki
  • 24
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: ciebie wybrała rozumem, tacy faceci jacy ją kręcą nie są fajni do życia na co dzień ale też większość lasek pociągają tyle że one się nie przyznają zazwyczaj
  • Odpowiedz
  • 1
@JEST-SUPER No słuchaj, tak sobie wybrałeś. ¯_(ツ)_/¯
Może jest po prostu młodziutka i głupiutka jeszcze, ale najprawdopodobniej w domu nie miała też super wzorców, bo stabilni ludzie od takich typów uciekają.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER
to jest dosyć prosty temat. Musisz ją w łóżku jak najczęściej klepać mocno po dupie i szarpać za włosy. O to jej chodzi..
( ͡º ͜ʖ͡º)

Musisz być zwyczajnie raz taki, raz taki, żeby zgłupiała i nie był w stanie Cie określić. Wtedy będzie dobrze, a Ty nie będziesz się z tym czuł aż tak źle - przecież dobry też jesteś prawda?

Kobiety chcą emocje, a
  • Odpowiedz
"dobberman" (tak to jest jak masz dziewczynę z pokolenia Z co siedzi na TikToku), czyli po prostu tacy bad boye #!$%@?. A że ja jestem takim miłym sympatczynym gościem, co jest kulturalny, lubi chodzić za rękę i się często uśmiecha, to jestem wg niej typem "golden retriever".


@JEST-SUPER: No czyli zasada wahadła. Imho fajnie, że ci o tym powiedziała zamiast gadać o tym koleżankom i potem skok w bok. A to,
  • Odpowiedz