Wpis z mikrobloga

@Kempes no nie lubi tęczowych. Ideowo nie może ich lubić, chociaż nowy papaj coś robi w tym kierunku.
Z drugiej strony nie pisze też, żeby ich atakować albo pogardzać nimi.
Z tym screenem, jako dowodem, w żadnym sądzie nie wygrasz jako oskarżyciel Jędraszewskiego.
  • Odpowiedz
  • 242
@kartofel: Jak tylko pokazuję typowy kalizm Jędraszewskiego, który to powinien być szczególnym wzorem do naśladowania, jako wysoko postawiony urzędnik kościoła katolickiego w Polsce, dla innych ludzi, wierzących i niewierzących w Jezusa zmartwychwstałego.
Ja nawet nie mam ochoty go oskarżać, bo zdaję sobie sprawę jakim on jest tępym hipokrytą.
  • Odpowiedz
@Kempes hipokryzja wśród polskich biskupów jest jasna. Pis poprzez wciagniecie kosciola do polityki, ten kościół zniszczyl.
Afera goni afere, ale nasze duchowienstwo albo udaje, ze tego nie widzi, albo oburza sie, że ktoś śmie śmieć.
Albo kościół się zreformuje, albo nasze społeczeństwo sie od niego odwróci. Piszę to jako katol.
Ale swoim wczesniejszym komentarzem odnioslem sie do Twojego wpisu.
  • Odpowiedz
  • 5
@kartofel: Kościół katolicki w Polsce upada, a przez to tez liczba ludzi wierzących także spada. Sytuacja jest podobna do tej, która miała miejsce w Irlandii.
  • Odpowiedz
@Kempes i bardzo dobrze powiedział. Nie należy iść z zaciśniętymi pięściami ale też należy mówić prawdę że ideologia lgbt szerzy się w społeczeństwie jak epidemia cholery co jest złem
  • Odpowiedz