Wpis z mikrobloga

To jest mądre, tak bardzo prawdziwe i życiowe, co on tutaj mówi. Z roku na rok samotność coraz większa, deprecha coraz większa, bezradność na otoczenie coraz większa, #!$%@? taka duża, że aż szkoda gadać... Kto tutaj chce kogo oszukać, że nowy rok przyniesie jakieś pozytywne zmiany? Polaryzacja coraz większa, zamknięcie się w sobie i ogromna znieczulica, brak miłości, brak szacunku, brak empatii. #!$%@? pogoń za wszystkim, głównie za pieniędzmi. Gdyby nie mój jeden jedyny kumpel, który wyciągnął do mnie rękę zapraszając mnie na tegorocznego Sylwestra, to spędzałbym go całkowicie sam... Nawet nie miałbym ochoty bawić się na tym #!$%@? Sylwestrze, gdyby nie mój przyjaciel. Mimo młodego wieku wiem co to zdrada, zakłamanie i zabijanie dalszej motywacji do życia. Chciałbym, żeby jutrzejsza chwila się nie skończyła, bo nie chcę wracać do #!$%@?, szarej codzienności pełnej toksycznych ludzi. Sylwester. Dzień jak każdy inny, ale jutrzejszą zabawę będę chciał zapamiętać do końca tego #!$%@? życia jako coś wspaniałego i niepowtarzalnego. Wszystkim jutro Wam tego życzę.

#dallasstudios #kamilsteinbach #samotnosc #depresja
rubingramrap99 - To jest mądre, tak bardzo prawdziwe i życiowe, co on tutaj mówi. Z r...
  • 2