Wpis z mikrobloga

Patrzę na tych biednych ludzi i ani trochę mi do śmiechu. Wręcz przeciwnie - jest mi bardzo smutno. Oni na prawdę myślą, że uczestniczą w czymś wielkim, w walce o Polskę. Chcą się poczuć jak w 1989 kiedy byli młodzi. Patriotyczne piosenki, górnolotne hasła, wycieranie sobie mordy wartościami chrześcijańskimi i polskością. Nie widzą, że są pożytecznymi idiotami wykorzystanymi przez świnie oderwane od koryta. Serce mi się kraje gdy widzę jak TVP wyprało tym ludziom mózgi, podzieliło tysiące rodzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tvpis #polityka #bekazpisu
  • 13
@cinu4: egoiści bez serca. Nienawidzą Polaków o odmiennych poglądach bardziej niż Niemców, Ruskich i imigrantów. Myślą tylko o tym, żeby to im było dobrze, a mają w poważaniu przyszłe pokolenia. W ich Polsce nie ma miejsca dla ludzi takich jak ja czy ty… i doskonale są tego świadomi ¯\(ツ)/¯
Chcą się poczuć jak w 1989 kiedy byli młodzi. Patriotyczne piosenki, górnolotne hasła, wycieranie sobie mordy wartościami chrześcijańskimi i polskością. Nie widzą, że są pożytecznymi idiotami wykorzystanymi przez świnie oderwane od koryta


@cinu4: akurat ten hardkorowy fanbase PiS to nie jest antykomunistyczna opozycja, a w głównej mierze ludzie którzy zakochani są w prostocie przekazu i rządach twardej ręki, które uwielbiali za PRL i za którymi tęsknią. Najbardziej paskudni ludzie, którzy zasługują
Chcą się poczuć jak w 1989 kiedy byli młodzi. Patriotyczne piosenki, górnolotne hasła, wycieranie sobie mordy wartościami chrześcijańskimi i polskością. Nie widzą, że są pożytecznymi idiotami wykorzystanymi przez świnie oderwane od koryta. Serce mi się kraje gdy widzę jak TVP wyprało tym ludziom mózgi, podzieliło tysiące rodzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@cinu4: i nie wiem czy mowisz o pisowcach czy o fajnopolakach ktorzy #!$%@? jak to obalili
Patrzę na tych biednych ludzi i ani trochę mi do śmiechu


@cinu4: Nie tacy biedni. To starzy ludzie, głównie emeryci, którym PiS naprawdę dał furę pieniędzy. Oni bronią też własnego koryta.
@Imagination: jesli niedawno nic sie nie zmienilo to za PIS skorzystali najwiecej wlasnie ci najbiedniejsi emeryci reszta niekoniecznie bo waloryzacja emerytur i rent byla niska. Te 13 emerytury to byl zabieg propagandowy bo coroczna zmiana o kilka procent nigdy nie bedzie miala takiego wydzwieku jak dodatkowa naraz
@Miniu30: Mój ojciec jest takim pisowskim fanatykiem. Rok temu szedł na emeryturę to "dzięki pisowi" mógł iść na emeryturę wcześniej i jednoczesnie bierze emerytury więcej niż miał zarobki (!). Emeryci zyskali w cholerę, byli najbardziej pieszczoną grupą w kraju i teraz będą bronić tego kto im dawał.