Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #borderline #psychologia #ankieta czy mówienie osobie z borderline akurat jak się odpala w drugą stronę podczas gdy ja mam 100% pewności że jest to jej classic everyday odpał i dzienna drama bez której nie potrafi żyć ze jest borderem i żeby schowała rożki bo wiem że to nie ona to dobry pomysł i oczekiwana reakcja czy doleje tylko oliwy do ognia
KingaM - #logikarozowychpaskow #borderline #psychologia #ankieta czy mówienie osobie ...

źródło: 9708490d929decc8

Pobierz

Mówić odpalonemu borderu że ma atak bordera

  • Tak 59.3% (35)
  • Nie 40.7% (24)

Oddanych głosów: 59

  • 4
@KingaM: W taki sposób jak to napisałaś, to na pewno nie. Jak powiesz to normalnie, to wtedy tak. Bez zdrabniania i umniejszania, bez wskazywania, że to znów.

Po prostu mówisz, że robi to i to, a ty tego nie chcesz. Zdrabnianie, umniejszanie i wypominanie sprawi, że się odpali, ale najważniejsze, że będzie miała do tego powód. Nie dawaj powodu, to będzie musiała przyjąć to do wiadomości albo radykalnie zmienić temat, a
@KingaM: pomysł jest słaby, bo nie jesteś lekarzem żeby ją diagnozować,
a gdybyś była lekarzem, to pewnie byś się dowiedziała na jakichś ich szkoleniach, że "diagnoza" tak z dupy rzucona podczas kłótni - to zły pomysł.

jak coś, to odnoś się do jej konkretnych działań i słów - w którym miejscu przekroczyła twoje granice, bez dorabiania do tego etykiet w stylu border, narcyz, czy DDA