Wpis z mikrobloga

@geuze: Dziex zią za fotki, bardzo jestem into robienie makaronu w domu, matula co niedziele czynila cuda suszac platy recznie w calym pokoju rozlozone na "przescieradlach".
Wracam do korzeni, zamarzyla mi sie maszynka "top shelf" ( albo atlas albo imperia ) i wchodzac na allegro zdziwilem sie - wiele produktow niby tej samej marki ale kazdy wykonany i wykonczony inaczej. Obawialem sie podrobek od chinoli. Klepnalem kilka propozycji do koszyka ( rozstrzal cenowy ogromny ) jednoczesnie podpatrujac wloskie kanaly na temat tej maszynki.
Roznice w oferowanych vs to co widac na kanalach firmy byly duze, troche odstraszjace.
Final finalow skonczylo sie tym ze przy okazji jakiegos browarkowania z ziomkami ktorys wspomnial ze ma jakas maszynke do makaronu i lezy w szafie - pozyczylem z wejscia.
Wkroczylem w ten swiat bezpowrotnie, szykuje kilka rodzajow sosow zeby miec klaserek smakow do
SlavedWizard - @geuze: Dziex zią za fotki, bardzo jestem into robienie makaronu w dom...

źródło: temp_file6160572137294033038

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Możliwe że zmieniali design, ja kupiłem z legitnego sklepu, nie słyszałem o podróbkach, więc raczej się nie martwię, mam przecież gwarancję, wygląda jak na zdjęciach producenta.
  • Odpowiedz