Wpis z mikrobloga

@janek_2137 naprawdę? Ludzie, czemu sobie sami utrudniacie xd jak Cię kocha to przyjmie oświadczyny z najtańszym pierścionkiem, czy nawet bez niego
To jakiś konkurs, że chcesz przebić byłego?
Już pomijam drobny szczegół, że nie każda lubi przepych i napchane diamentu i złota
  • Odpowiedz
  • 0
@janek_2137 nakretke od czolgu jak w 4 ancernych. A tak na poważnie na nie wiem jakie ma podejście do tego ale my w trakcie rozmow jakos tal naturalnie doszliśmy do wniosku ze nie potrzebujemy ani zaręczynowych ani obrączek.wez ja do sklepu i moze delikatnie wypytaj co sie jej podoba ?
  • Odpowiedz
@wielkiNaganiacz2137: @dam2k01

Ludzie co z wami nie tak? Zawsze jak jakiś koleś kocha swoją różową, jest jej pewny, że ona też kocha go, to musicie sie zaraz zlatywać jak hieny i nie gratulować, nie, wy musicie komuś wbijać szpadel w serce, bo wam w życiu nie wyszło? Skąd ta zawiść i nienawiść do kobiet? Nie znacie niczyjej różowej ale już próbujecie każdego zniechęcić, a może wy chcecie żeby się
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus też kiedyś nienawidziłem różowych, dopóki nie poznałem mojej ukochanej. Mieliśmy różne wzloty i upadki, rozstania, jej powrót do byłego itd. Wyszliśmy silniejsi i teraz chce spędzić z nią resztę życia.
  • Odpowiedz
  • 1
@janek_2137 ale pierścionek w takim przypadku to nie wszystko. Tu chyba chodzi o cala atmosfere. Koleczko za 16 k bedzientak samo warte jak takie za 1000zl. Tutaj nie pomogę, moja romantyczność jest subtelna jak armia radziecka w 1945
  • Odpowiedz
@humun myślałem też żeby to bym porządny pierścionek, który przetrwa wieki, żeby zapoczątkować „rodzinną pamiątkę”, którą kolejni męscy przedstawiciele rodziny będą się oświadczać.
  • Odpowiedz
  • 0
@janek_2137 idź do sklepu, znajdź pierścionek który Ci się podoba - zobacz czy jest w twoim budżecie - jeśli tak to kup, jeśli nie to szukaj w następnym sklepie

Powodzenia
  • Odpowiedz
@janek_2137: popytaj czy jest jakiś lokalny zaufany jubiler (w kadym wojewódzkim jest). Omijaj wszelkie aparty/kruki/galerie handlowe etc. zapłacisz x2-3 rzeczywistą wartość pierścionka. Często jubiler też Ci doradzi jaki kształt jest praktyczniejszy i bardziej wytrzymały (i nie chodzi o kształt rozety pierścionka tylko sam jego przekrój) oraz póżniej zrobisz ewentualne poprawki z różową. Jak nie chcesz to nie szalej z ceną. W 1 kolejności wybierz kolor oczka i samego pierścionka. Wiele
  • Odpowiedz
@janek_2137: przecież to zaręczynowy.
ja zoltego zlota az tak nie lubię, na zaręczynowy to jest przecież klasyka:
cienki delikatny i na środku kamień - im większy tym lepiej..

ogólnie wziąłbym większy diament, ale gorszej jakości, niż mniejszy a lepszy ( bo tego i tak nikt nie rozpozna ) a wielkość będzie od razu
  • Odpowiedz
@janek_2137 ja wydałem 300zl i też była zadowolona. Nawet gdy się po 7 latach rozeszliśmy to i tak sobie go trzyma w portfelu z sentymentu :) więc jak kocha to przyjmie każdy pierścionek. A 17k za pierścionek to już według mnie niezła odklejka, no ale to Twoja kasa.
  • Odpowiedz