Wpis z mikrobloga

@przemax: patrząc po znajomych koło 30 to jest smutne. Ludziom ewidentnie załącza się instynkt macierzyński ale zamiast dzieci przerzucają go na zwierzęta. Ciężko się dziwić jak większość dopiero niedawno dała radę kupić mieszkania albo będzie próbować: i tak robisz objazd po ludziach którzy pół wieczoru mówią jak to ich piesek przeżywa Sylwestra, jak ich „synek” jest niegrzeczny, albo ich kotek rozrabia. Masakra.
@om606 @przemax @Gluptaki chciałem zrobić o tym wpis, jak bardzo obecnie zaburzone są relacje międzyludzkie i ludzie samotni, którzy nie potrafią znaleźć sobie partnera/przyjeciela próbują go zastąpić zwierzęciem i to jest chore i powoduje jeszcze większy upadek takiej osoby, a media pochwalają takie idiotyzmy, ale kogoś to zabolało i wpis spadł
Stulejarz2137 - @om606 @przemax @Gluptaki chciałem zrobić o tym wpis, jak bardzo obec...

źródło: temp_file151753932111875568

Pobierz
@Gluptaki Wciąż mnie zaskakują tacy ludzie jak ty. Ciężko wam zrozumieć, że nie każdego celem jest produkcja kaszojadow? Ten brak zrozumienia z waszej strony to objaw pieluszkowego zapalenia mózgu. Ja jakoś jestem w stanie zrozumieć i przyznaję , że większość ludzi jednak decyduje się na dziecko. Po jaką cholerę robić dzieci na siłę jeśli ktoś tego nie czuje?