Wpis z mikrobloga

5656 zł netto msc - srednia z ostatnich 12 miesiecy jeśli chodzi o UOP. praca fizyczna elektryk utrzymanie ruchu + bieżące zadania. Realnie jakieś 5-6 h pracy. Jest git czy nie jestgit, o to jest pytanie??

Pierwsza praca na UOP. czwarta wliczając wakacyjne robótki.
Technikum+inżynierskie w trakcie, nowy rok nowe możliwości- oby, nie patrząc jedynie przez pryzmat zarobków.

#rozkminy #podsumowanie #praca #zarobki #technikum #nauka #rozwoj
  • 10
@Kawa_Czibo

@fan_internetu: Dobra wypłata. Przypomnę, że 3 miliony ludzi w Polsce pracuje za najniższą tj. od nowego roku 3200 na rękę.


Ta i nie zapomnij ze druga najniższą albo czasami dwie też sporo osób dostaje pod stołem. 5.5k netto na wsi to jeszcze ale w jakimś powiatowym to można sobie w dupe wsadzić. Już nie mówię o dużych miastach
@Major_Kogz @PiotrFr

@mat0707 to ile według Ciebie zarabia się w powiatowym czy wojewódzkim?


Na wsi ludzie jak pracują na akord przy paletach meblach miękkich meblach twardych za 168h pracy wyciągają z 8k netto. Najniższa na umowie reszta pod stołem. W małych miejscowościach gminnych na zachodzie nie ma problemu tyle zarobić. W pracy nie na akord jak sie jest ogarniętym 6k netto też idzie zarobić oczywiście najniższa na konto. Warto zwrócić uwagę że
@Major_Kogz

@mat0707 idzie zarobić w których profesjach? Z tego co się orientuje w mojej rodzinnej mieścinie to ciezko


No tak jak pisałem na pewno to jest zbijanie palet jakaś Tapicerka meble twarde. Tylko trzeba pamiętać że to nie są lekkiej roboty i w dupe sie nieźle dostaje