Wpis z mikrobloga

@Reichsmarschall: Ja myślę, że jedną z przyczyn może być zniknięcie słowa "pantoflarz" ze słownika statystycznego p0laka i zastąpienie tego "simpem", w którego warstwach ironii ludzie zdążyli się dawno pogubić (zwłaszcza memiarze) i "spermiarzem", którego zresztą poza internetem nikt nie używa więc w praktyce nie istnieje.

Do tego jeszcze pojawienie się apek randkowych samo w sobie to negatywny czynnik, patrz: żart o kobiecie w wielopiętrowym sklepie.

Po trzecie negatywny czynnik to konserwatywne
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall No słuchaj, może dlatego, że teraz kobiety studiują, pracują, i facet nie jest im potrzebny, nie muszą być utrzymankami.
W związku z powyższym mają wymagania i oczekują partnerstwa, równego podziału obowiązków domowych i szacunku.
Wy za to jako płeć zatrzymaliście się #!$%@? wie gdzie, chcielibyście nowoczesnej kobiety która ma dobre wykształcenie, pracę, pieniądze, samochód, najlepiej jeszcze mieszkanie, jednocześnie poza etatem w pracy ma #!$%@?ć w domu, prać, sprzątać, gotować i jeszcze
  • Odpowiedz
W związku z powyższym mają wymagania


@cleopatre: Szybko się samozaorałaś. Żeby wymagać, najpierw wypada oferować, a już ustaliliśmy, że tego nie robicie.

Wy za to jako płeć zatrzymaliście się #!$%@? wie gdzie


My, jako płeć, latamy w kosmos.

chcielibyście nowoczesnej kobiety która ma dobre wykształcenie, pracę


Kto ci takich bzdur naopowiadał? W dupie mam studia na gównokierunku, podczas których dajecie na lewo i prawo byle ciapakom.

maks co robicie to zarabiacie
Reichsmarschall - >W związku z powyższym mają wymagania

@cleopatre: Szybko się samoz...
  • Odpowiedz
chcielibyście nowoczesnej kobiety która ma dobre wykształcenie, pracę, pieniądze, samochód, najlepiej jeszcze mieszkanie, jednocześnie poza etatem w pracy ma #!$%@?ć w domu, prać, sprzątać, gotować i jeszcze rodzić i wychowywać dzieci, a wy maks co robicie to zarabiacie i z łaski swej wrzucicie gacie do kosza na pranie.


@cleopatre: ze wszystkich konserwatywnych cech wymaganych przez mirków to
- nie być puszczalskim szlaufem i nie mieć doświadczeń ons/fwb
- nie być pyskatą
  • Odpowiedz
I Twoim zdaniem 47% facetów jest samych z winy kobiet a nie ich samych?


@cleopatre: Czyli według ciebie zupełnie normalne i zasadne jest mieć wymagać faceta jak Massimo z 365 dni ale jak facet redukuje wymagania do bezwzględnego minimum to dalej ma za wysokie?
  • Odpowiedz
@Pandillero To co wymieniłeś jest bezwzględnym minimum i mnóstwo kobiet jakie znam z mojego otoczenia spełnia wymagania ponad to.
Widocznie za bardzo wybrzydzacie i macie #!$%@? ego w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo mimo wszystko jesteście #!$%@? i obracacie się w #!$%@? towarzystwie, w którym spotykacie tylko takie kobiety.
  • Odpowiedz
To co wymieniłeś jest bezwzględnym minimum i mnóstwo kobiet jakie znam z mojego otoczenia spełnia wymagania ponad to.


@cleopatre: No już sobie wyobrażam że twoje koleżanki wyglądają jak Megan Fox żeby dopasować się do takiego Massimo

Widocznie za bardzo wybrzydzacie i macie #!$%@? ego w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cleopatre: a tego zdania to jakbym nie próbował interpretować to zawsze będzie się wykluczać z pierwszym
  • Odpowiedz