Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki, co ja mam myśleć. Wczoraj byłam na randce z tindera, rozmowa sie kleiła nad wyraz dobrze i przed spotkaniem i w trakcie. Spędziliśmy świetny czas, nic nie wskazywało na to że niebieski na koniec spotkania będzie atakował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja cały czas podkreślałam swoim zachowaniem i w gadce, że nie interesują mnie jakieś ONS czy FWB. No i jest mi teraz smutno, bo niebieski serio zapowiadał się obiecująco a tu taki ząg, zaczął się dostawiać, więc uciekłam. Czemu tak sie dzieje? #tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #sex



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: I co teraz, mamy myśleć za ciebie? Jak ci się takie zachowanie nie podoba to ucinasz kontakt i w przyszłości umawiasz się na jakiś spacer/kawę w miejscu publicznym zamiast mu wbijać na kwadrat.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

mi teraz smutno, bo niebieski serio zapowiadał się obiecująco a tu taki ząg, zaczął się dostawiać, więc uciekłam


Ale co to znaczy "zaczął się dostawiać" - próbował dać buziaka, albo złapać za rękę, albo powiedział "może wpadniesz do mnie obejrzeć moją kolekcję znaczków?"

Bo jeśli tak to faktycznie zboczeniec i molestator, Ty liczyłaś na 17 randek na których będzie woził Ci du*pe zabierze do filharmonii, do spa i na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a powiedz mi, gdyby był tak z 3 punkty na 10 gorszy z wygladu to też byś go tak chciała?
może chciał się przymilić by dostac to czego oczekuje tylko,a w cale mu się nie podobasz, nie wiem nie znam Was
z drugiej strony czy "przystawianie" i w domyśle przelizanie bo chyba byliście w miejscu publicznym jest czymś złym na pierwszym spotkaniu ?
Mam znajomego co po tygodniu na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim też nie lubiłam jak faceci na pierwszej randce lecieli z łapami by przytulić, czy miziać po plecach itp itd. Niestety często faceci czytają w internecie że trzeba szybko wejść w kontakt fizyczny z kobietą by zwiększyć napięcie seksualne i tym samym by dziewczyna się na nich nakręciła przez co to robią. Jesli Ci to nie pasowało to możesz mu napisać że takie zachowanie na pierwszej randce Cię krępowało i powodowało
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: ale to jest ZDROWE podejście do tematu!

Jak gość był spoko, ale #!$%@? w jednym punkcie, to faktycznie najlepsze rozwiązanie.

„Ziomek, fajnie się pisze i gada, ale… Następnym razem trzymasz łapki w swoich kieszeniach przez cały wieczór, bo jak nie to adieu. Kapisz? No i dobrze, bo widziałam taki fajny *coś* i pewnie by nam się podobało. Idziemy?”

Z resztą też mi moja aktualna powiedziała , jak poszedłem krok
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Oblech jakiś. Dlatego ja zawsze czekam z bliskością rok, dwa i to odsiewa oszustów, którzy dążą do seksu, zamiast próbować mnie poznać i stworzyć sensowny związek.
Owszem, kobiety też lubią seks, ale na seks mogę się umówić z kimś w dowolnym momencie, będąc singielką. Nie będę uprawiać seksu z obowiązku ani bo chłopak oczekuje. Ogólnie nie ma nic bardziej odpychającego niż jak facet zacznie się łasić o seks.
  • Odpowiedz