Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv to jest wpis Kosiniaka z maja gdzie pyta Błaszczaka po tym gdy wyszła afera o rakiecie (która wleciała do Polski pół roku wcześniej) czy o niej wiedział przez cały ten czas i nie powiedział czy może nie wiedział, bo generałowie mu nie powiedzieli. Oba warianty są żałosne dla Błaszczaka, bo w pierwszym przypadku zataił na pół roku informacje o rakiecie przed Polakami, a w drugim przypadki nie ma kontroli nad generałami
@wieszacz564: to nie ukrywam chyba najgłupsze co przeczytałem dzisiaj, a czytałem wypowiedzi tej miernej istoty politycznej Błaszczaka, czytałem komentarze wyborców PiS, ale to że "źle się zestarzało" w momencie w którym obecny minister obrony nieporównywalnie lepiej radzi sobie z sytuacją w której rakieta obcego państwa wlatuje na nasze terytorium, to ta wypowiedź jest najgłupsza, i jednocześnie najtrafniej podsumowuje zwolenników najgorszego rządu PiS
@wieszacz564: za którego ministra obrony narodowej zginęli polscy obywatele (cywile) od rakiety wystrzelonej z obcego terytorium?Który przy okazji nigdy nie wyjaśnił tej sytuacji ani nie został rozliczony? Który ukrywał fakt 3 rakiet które przeleciały ponad połowę terytorium Polski, a następnie obwiniał o to i zrzucał winę na wojsko? Kto chwalił się najbardziej skuteczną obroną przeciwrakietową w europie ('a może i na świecie!") podczas gdy tuszował ruskie rakiety wlatujące w Polskę?

Trzeba
Gluptaki - @wieszacz564: za którego ministra obrony narodowej zginęli polscy obywatel...

źródło: Fv_g0vpWwAA5g5R

Pobierz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jaką manipulacją?XD to o jednej z rakiet nie dowiedzieliśmy się tylko dlatego że po kilku miesiącach jakiś cywil przez przypadek ją znalazł?XD plaszczak później nie zrzucał odpowiedzialności na wojskowych? Czy o #!$%@? ci chodzi?