Wpis z mikrobloga

Niesamowite, możesz być nieśmiały, możesz nawet nie szukać a laski i tak same cię znajdą, będą inicjować rozmowy itd. Wystarczy po prostu być. Tajlandia Raj, bramy do #!$%@? niebios dla białego, przeciętnego, heteroseksualnego mężczyzny który chce #seks Kompletnie inna rzeczywistość w porównaniu do opierdziałych p0lek, ktorym wiecznie coś się nie podoba, nie kiwną nigdy palcem by coś zrobić, z syndromem książczynki itd.

Jakby spakować wszystkich przegrywów i wysłać ich do tajlandii na miesiąc, to po powrocie mieli by większe obycie z kobietami niż niejeden polski normik, a tag umarł by śmiercią naturalną.

Niech ktoś zrobi jakąś zrzutkę na wysłanie wszystkich przegrywów do Tajlandii, bo w tej chwili siedzę na datezone i negocjuje stawkę za segzy z jakąś starą 41 letnią p0lką () Niech ktoś mnie porwie i wyśle do tajlandii, bo mam dość tego kraju.

https://www.youtube.com/watch?v=t5VpakTCBd0

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #divyzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tajlandia Raj


@Pralko-suszarka: Tajlandia to tam jeszcze nic. Indonezja, Filipiny.. a jeszcze jak ktoś lubi murzynki to Afryka.. Ale spermiarze konsekwentnie psują te rynki. Coraz więcej normictwa uderza w te kierunki i psuje laski dając im gigantyczną atencję, fundując różne rzeczy. Zwłaszcza mowa o burgerach i ruskich. W tajlandii niedługo ruski będzie drugim językiem urzędowym bo tylu ich tam jest.
  • Odpowiedz
bo Tajki nie oglądają tiktoki


@razdwatrzy55: oglądają oglądają.. ale biały ma z miejsca +2 do oceny wyglądu i przewyższa przeciętnego azjatę. To działa tak jak z mokebe czy pajetami u p0lek. Przyjedzie, a właściwie to przypłynie taki na tratwie z dalekiej dżungli i p0lki rozkładają nogi bo egzotyka.
  • Odpowiedz
Jest może jakieś afrykańskie państwo gdzie jest łatwo a tych chorób nie ma dużo?


@Kamil___: Nie wiem, mi się akurat nie podobają murzynki chociaż potrafią mieć ciała 10/10, ale jednak coś mnie odpycha od nich. O dziwo ciemne azjatki już zupełnie inaczej postrzegam.
  • Odpowiedz
Potwierdzam, atencja dla białego jest mega, jak jeszcze jesteś przynajmniej 7/10 to już całkiem. Uśmiechy same walą, lecą z łapami. Wzrost od 175 to nie problem, bo i tak większość ma jakieś 155.
Całkiem inna mentalność, nie ma tego wzroku polek - odpierd.l się. Inny świat, polecam!
  • Odpowiedz