Wpis z mikrobloga

@mega-ubogi-czlowiek Masz organy czy dopiero klucze? Nie kojarzę buildu amazonki na ut - najtaniej i najszybciej pal smiter. Z nowych buildów to mozaic assasinka daje radę. Tam wszystko jest niewrażliwe na żywioły.
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek: Organy pewnie wyfarmisz, ale z samym UT nie wróżę sukcesu. Javką jesteś zależny w 100% od merca z infi, który musi być ekstremalnie dobrze ubrany żeby nie padł w Tristram w 3 sekundy. Dla beki spróbować można, ale miej kogoś pilnującego żeby w razie czego wszedł posprzątać jak się jednak okaże, że nie dasz rady (na co stawiam dolary przeciw orzechom)
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek ubery są do zrobienia każdą klasą, ale tylko z odpowiednimi przedmiotami i taktyką. Jeśli nigdy wcześniej ich nie robiłeś, to nie dasz rady ich zabić, a prawdopodobnie nawet nie dasz rady zabić bossów na organy. Zwykla javka nadaje się na nich dość słabo, z kilku powodów:
1. Główne obrażenia pochodzą od błyskawic, a ubery mają bardzo wysokie resy. Musiałbyś mieć coś obniżającego ich resy (infi, griffon, dużo facetów)
2. Zwykla javka
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek przemęcz się i zrób palka, po hellu respec na smitera. Nie potrzebujesz endgameowego gearu - różdżka z life tap kd Drognana/Akary, 4os paldynska tarcza z 4x diamentami, jakaś szybką broń (smite zawsze trafi, ale IAS nigdy dość), jak trafisz Gobline Toe lub Goreridery to jestes ustawiony. Ofc Guilame Face też siadzie, na klatę zwykły Smoke wystarczy.
Smiter ma prosto
  • Odpowiedz
nigdy nie byłem nawet w Uber Tristam


@mega-ubogi-czlowiek: RIP. Wybrałeś sobie bardzo trudny wariant, żeby się tego nauczyć :P Ja na moje pierwsze UT (w D2R, po 5+ latach od ostatniej gry w D2) wziąłem mozaikę, która gdziekolwiek indziej jest nie do ruszenia nawet na p8, a i tak raz padłem.

Świetnie Ci opisał @Kaczorra czemu to będzie męczarnia
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek: rekord świata w pokonaniu uberów najniższym lvlem to chyba 27 i oczywiście smiter :). Oczywiście taktyka i sprzęt miały tu horrendalne znaczenie, ale też nikt nie każe Ci tego robić w taki sposób ;). Ja robiłem ich smiterem na 60 którymś poziomie i to z kiepskim sprzętem. Zrób sobie pala na młotki, przejdziesz całą grę bez większych problemów (w końcu to jedna z najsilniejszych postaci w grze, która dodatkowo jest
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek: Ja kiedyś robiłem Javką ubery, ale miałem naprawdę dobre itemy, jmod,griffon itd XD Jak będziesz próbował to bierz Thunderstoke zamiast Tytanów ,CoH armor, i Thundergod's Vigor taka moja rada.
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek: ja tam polecam lvl przynajmniej 70 paladynem, bo wtedy juz użyjesz annihilusa, a to jaki by on nie byl to jakis kop do allres i stat

A co do użycia javki najpierw do organow to tak:
1. Lilith raczej instant death
2. Duriel do zabicia, ale ma aure która bezie bardzo cie spowalniać z atakami
3. Izual, najprostszy szybko pada

I ogólnie raczej coś co jest wymagane to infinity na
  • Odpowiedz