Wpis z mikrobloga

Jeśli kobieta wybiera w życiu karierę i w wieku 38 lat zdaje sobie sprawę, że już za późno na założenie rodziny to czyja to wina?

Jej samej? Nie!!! To wina braku prawdziwych mężczyzn!

Tymczasem wydaje mi się, że prawdziwi mężczyźni nie chcieli słuchać żali, że nikt nie będzie decydował o jej ciele, bo ona chce robić karierę w hr i być zwyzywanymi od szowinistycznych, patriarchalnych świń ( ͡º ͜ʖ͡º)

#logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #feminizm #niebieskiepaski #p0lka
WielkiNos - Jeśli kobieta wybiera w życiu karierę i w wieku 38 lat zdaje sobie sprawę...

źródło: temp_file2837922236993077430

Pobierz
  • 86
@WielkiNos: Ogólnie też jestem zdania, że to feminizm, moda i obecna kultura niszczy ludzi a szczególnie kobiety. Bardzo dużo młodych kobiet w ogóle nie chce mieć dzieci. Hedonizm, zwiedzanie świata, "życie swoim życiem". Do tego modelu nie pasują dzieci, są jak psy przy wyjeździe na wakacje, z tą różnicą, że dziecka raczej nie wyrzucisz w lesie. Amerykanie mają inne podejscie do życia, bardziej konserwatywne i dzieci tam cały czas całkiem dużo.
@WielkiNos: Ja się zgadzam. Kobieta z natury zawsze będzie szukała jakości, więc nie zadowoli się byle Mietkiem, który raczy wykazać nią zainteresowanie. Tym się różnimy od mężczyzn, że w analogicznej sytuacji wolimy być same, natomiast facet weźmie "co jest", byleby tylko mieć dostęp do c!py. Dla kobiety bycie z chłopem, który nie spełnia jej oczekiwań to męka, więc nie dziwie się, że współczesne dziewczyny wolą stawiać na karierę, która przyniesie im
@WielkiNos:

38 lat

narzekanie na brak "prawdziwych" mężczyzn


Ciężko powiedzieć, czy to bait, czy odrealnienie. xD

Można porównać to do szukania auta używanego: od pierwszego właściciela, w pełnej wersji, z minimalnym przebiegiem, blisko miejsca zamieszkania, ale za to za połowę ceny innych aut w tej specyfikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No szansa jest, że jakiś dziadek jeździł do kościoła, a teraz pora wyprowadzić się do dzieci, auto
@WielkiNos: prawda jest taka że kobiety same się zniszczyły. Wolność seksualna sprawiła że małżeństwo dla faceta to głupota bo ciągle jest napływ młodego towaru ,, który chce się pobawić przed ślubem" później kobieta 30 lat jest wściekła że facet ogląda się za 24latkami które robią to samo co ona 5 lat temu.
Kariera - przekonanie że do końca życia można awansować i z każdym rokiem twoja pensja będzie rosła sumarycznie... Jeśli
Prawdziwy mężczyzna to taki, który chce żonę i dzieci czyli konserwatywny model rodziny.
Feministka jest przeciw takiemu modelowi, bo kobieta powinna też móc pracować bez tracenia czasu na dzieci. I nagle feministka chce poznać kogoś kto ma sprzeczne poglądy.
Zresztą był gdzieś artykuł że jakaś znana działaczka feministyczna poślubiła mężczyznę który ją dotykał bez zgody i się w nim zakochała.
@WielkiNos przecież to oczywisty trol który wyśmiewa to o czym ona pisze.

Ja to widzę tak: prawdziwy alfa wchodzi z buta w zycie takiej kobiety i ja sobie "bierze" i jeszcze to wychodzi tak, że ona jest szczęśliwa.

Ale dziś już świat tak nie wygląda. I zarówno kobiety jak i faceci nie potrafią się w tym odnaleźć.

Mózg oszukasz, natury nie oszukasz.

@WielkiNos: (...) Kobiety nie potrafią same decydować o sobie
@WyzwolonaPodrozniczka nie jesteś prawdziwa kobieta. Tylko jakimś #!$%@? xD cope bo nikt cie nie chce i myślisz że to twój wybór xD facet woli być z jakąś świnka bo ma cokolwiek do zaoferowania a ty nic xD daleko ci do prawdziwej kobiety i wiesz ze mam rację, dlatego to tkwisz. Bo liczysz na to że jakiś przegryw z wykopu by cię chciał a nawet tutaj jesteś dla wszystkich nikim xD