Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: jako Łodzianin mam złe doświadczenia z Jońskim i generalnie go nie jestem w stanie zdzierżyć. Jednakże jak zepsuty zegar pokazuje 2 razy na dobę dobrą godzinę, to joński raz w swoim politycznym życiu robi coś dobrego orając pisowców
  • Odpowiedz
@loczyn: Kropiwnicki był głupim #!$%@?, ale za to infrastrukturalnie Łódź rozwijał najlepiej w historii. Też sprowadził przemysł i SSC do Łodzi jak infosys. Z drugiej strony, nadal za jego czasów Łódź była miastem meneli, które nic nie miało do zaoferowania, jeżeli chodzi o jakość życia.

Wg mnie majstersztykiem w wykonaniu Jońskiego i Zdanowskiej, było doprowadzenie do tego, że wszyscy zapomnieli o tym, że Hanka była wice prezydentem za kropy. Też za
  • Odpowiedz
@Silklash Mija już ponad 10 lat jak Jonski obiecał basen na Widzewie/Olechowie i dalej nic :P

Ale niech on lepiej siedzi w tym Sejmie. Bo chodzą plotki ze jakby jednak Hanka odpuściła wybory to Tusk nie zgodzi się na Pustelnika i kazał by Jonskiemu kandydować xD
  • Odpowiedz
@Silklash Nie no to nie do konca tak bylo. Joński byl z SLD pamietam jak biegal zbierajac podpisy o odwolanie Kropy, no mocno typ sie staral bo mial chrapke na fotel prezydenta, ale PO wystawilo Hanke z dupy i typ #!$%@?, a szkoda bo moze bylby od niej lepszy.
  • Odpowiedz
@loczyn: to że jest sprawnym w kwestiach politycznych i walki z przeciwnikiem, to jedna sprawa i mu tego nie odbieram. Głównie piję do tego, jakim krętaczem jest
  • Odpowiedz
@kobiaszu: od dawna pisałem, że tych dwóch panów jeździło na granicę walczyć o wpuszczanie migrantów, a wcześniej robili sobie zdjęcia "refugees welcome". Nie brak opinii, że ktoś taki jest niemądrym jegomościem.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Oni już od lat próbowali robić szum i nagłaśniać afery PiS, ale nie dawało rady, bo wszystkie media były w rękach PiS. Tylko czekałem aż PO wygra wybory i tych dwóch Panów w końcu będzie dopuszczonych do głosu. Warto było czekać. Jazda z PiSiorami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz