Wpis z mikrobloga

Kurde w coś bym sobie pograł, ale nie mam pomysłu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Już mnie w tym roku rozczarowały #starfield i #diablo4 gdyby nie ten fakt to pewnie bym miał co robić, świetnie za to bawiłem się w #hogwartslegacy Czekam na wasze propozycje, grywam głównie w rpg i fpsy, nie mam ostatnio ochoty na sieciówki bo niedawno też rzuciłem wowa.
#pcmasterrace #gry
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scriptkitty To, że boss stoi w miejscu i nic nie robi a ja go atakuje 1 przyciskiem aż zdechnie to chyba jest gameplay.Tak samo jacyś ślepi NPC gdzie stoisz obok niego a Cie nie widzi itd symulacja świata to główny aspekt tej gierki i przeplata się to z gameplayem
  • Odpowiedz
To, że boss stoi w miejscu i nic nie robi a ja go atakuje 1 przyciskiem aż zdechnie to


@AdiczeQ: spróbuj zainstalować jeszcze raz, bo zrobiłem z 60h w 2.0 i nigdy czegoś takiego nie widziałem ()
  • Odpowiedz
To, że boss stoi w miejscu i nic nie robi a ja go atakuje 1 przyciskiem aż zdechnie to chyba jest gameplay.Tak samo jacyś ślepi NPC gdzie stoisz obok niego a Cie nie widzi itd symulacja świata to główny aspekt tej gierki i przeplata się to z gameplayem


@AdiczeQ: dla fanow cdp red to jest normalne. oni by sie zdziwili jakby tam cokolwiek dzialalo, bo nie wiedza, ze w ogole
  • Odpowiedz
To, że boss stoi w miejscu i nic nie robi a ja go atakuje 1 przyciskiem aż zdechnie to chyba jest gameplay.Tak samo jacyś ślepi NPC gdzie stoisz obok niego a Cie nie widzi itd symulacja świata to główny aspekt tej gierki i przeplata się to z gameplayem


@AdiczeQ: To chyba dawno nie grałeś w CP bo przechodziłem całą grę razem z DLC kilka miesięcy temu i nie było takich
  • Odpowiedz