Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wyrejestrowywał ktoś z was odbiornik RTV?
Zgłosiłem przez internet, otrzymałem list z oryginałem i kopią. Obydwa podpisałem i chciałem odesłać, no ale jak rozumiem, odsyłam im podpisaną kopię? I spodziewać się czegoś dalej? Bo ja nawet potwierdzenia nadania tego nie mam bo koperta, którą mi dali, jest zwykłym listem.

#abonamentrtv #pocztapolska #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo ja nawet potwierdzenia nadania tego nie mam bo koperta, którą mi dali, jest zwykłym listem.


@Vader-Poland: ale to nie ma nic do tego, to jest osobny druk ktory musisz wypelnic na poczcie i bedzie on przyklejony do listu, przy czym mowie teraz o potwierdzeniu ODBIORU przez odbiorce, a nie nadania przez nadawce - bo potwiedzenie nadania to jest ten papierek co uzupełniasz gdy wysyłasz list rejestrowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf: Zupełnie nie rozumiem procedury o której piszesz.
Zgłosiłem wyrejestrowanie odbiornika przez internet, po 2 tygodniach przysłali mi list z oryginałem i kopią dokumentu informującego o wyrejestrowaniu odbiornika, miałem go podpisać i z tego co mi pani w okienku powiedziała - kopię mam zapakować do koperty, którą oni mi przekazali a oryginał sobie zostawić.

Więc ja już ten druk mam wypełniony - ale przez PP w Bydgoszczy.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: problemem jest to, ze miejsce gdzie sie wysyla listy - to poczta, a miejsce gdzie sie wyrejestrowuje - to tez poczta. Zapytaj wiec Pani z okienka, czy moze to przyjac w ramach obslugi klienta, czy trzeba wyslac listem. Jak wyslac listem, to jak napisalem wyzej. A jak przyjmuja na miejscu, to juz w okienku musisz dopytac o potwierdzenie. Zazwyczaj to wyglada tak, ze jak sa dwie kopie, to podpisujesz
  • Odpowiedz
@brakloginuf dobra. Pojechałem do głównej poczty w mieście, pani popatrzyła na ten druk i stwierdziła, że nie wie jak sobie poradzić z tym tematem więc wygenerowała mi z systemu wyrejestrowanie na kolejnym druku.
  • Odpowiedz