Wpis z mikrobloga

Widzieliście posta na grupie od poznawania ludzi jak typ się żalił że laska mu nie odpisuje 2 dni a ona się zasłaniała świętami itp, oczywiście każdy go wyśmiał że jest toxicem I całe szczęście dla laski a prawda jest taka że te szmule mają 100 innych na jego miejsce więc nie muszą odpisywać a chłop nie wytrzymał frustracji seksualnej i się wyżalił publicznie, taki los facetów w tym świecie ustawionym przez kobiety, 99% lasek w niecie to atencujszki szukane atencji albo promowanie swojego OF itp
#takaprawda #zwiazki #onlyfans #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #polska #wychodzimyzprzegrywu #depresja #samotnosc #p0lka
karix98 - Widzieliście posta na grupie od poznawania ludzi jak typ się żalił że laska...

źródło: FB_IMG_1703760839757

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@karix98: uważam, że typ jest toksyczny i nie uważam, że brak kontaktu przez półtorej dnia jest powodem do paniki i wypisywania do danej osoby, skoro chce spędzić czas bez telefonu to spędza czas bez telefonu, inna sprawa kiedy jest dostępna i nie odpisuje. Mnie potrafi na tydzień wciągnąć i nawet własna matka nie może się ze mną skontaktować, bo stwierdziłam, że 40 km od cywilizacji to dobre miejsce na odpoczynek
  • Odpowiedz
@karix98: w mojej rodzinie tak się robi w święta, wigilia i dwa dni świąt spędzamy jedząc świąteczne potrawy, popijając je winem i oglądając różne filmy od filmów akcji po Francuskie komedie, czasem się pójdzie na spacer. Dwa dni przed świętami to sprzątanie i gotowanie. Po świętach dojadanie resztek że świat i każdy rozjeżdża się w swoją stronę. Myślałam że to normalne spędzanie świąt.
  • Odpowiedz
Ja tam na święta miałam #!$%@? totalny i tak wyszło ze nie miałam czasu dla mojego faceta poza którym świata nie widzę. Bardzo mało pisaliśmy ale to też dlatego że jak pochłonęła mnie robota, to byłam już wyczerpana. Rozumiem jego #!$%@? i jej tak samo.
  • Odpowiedz
I całe szczęście dla laski a prawda jest taka że te szmule mają 100 innych na jego miejsce więc nie muszą odpisywać a chłop nie wytrzymał frustracji seksualnej i się wyżalił publicznie, taki los facetów w tym świecie ustawionym przez kobiety, 99% lasek w niecie to atencujszki szukane atencji albo promowanie swojego OF itp


@karix98: Gówno prawda, też komuś potrafię odpisać po 2-3 dniach bez żadnych świąt, zdarza się. To
  • Odpowiedz
@karix98: To jak koleś się przyznał i gadał ze mu laska nie odpisuje to jest frajer i teraz mu już żadna nie odpisze haha . Bo ona ma 100 innych którym może odpisać a jemu nie musi haha
  • Odpowiedz