Wpis z mikrobloga

#chwalesie
Lvl 35
Postanowienie noworoczne na 2023 - nauka pływania.
Aktualnie 40x25m kraul-grzbiet w ~40minut 3 razy w tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º) - chyba dałem radę
Żabka to zło
Zaczynam delfina
  • 41
  • Odpowiedz
@Tondi_88: ja zawsze żabkarz całe życie, ale zacząłem sam uczyć się kraula i nie dość, że szybciej to co najważniejsze kolana nie dostają po dupie

żabka mało zdrowy styl pływacki

mój cel na 2024 to 2km w 45 minut, póki co 1750 robię xD
  • Odpowiedz
@Tondi_88: pływanie jest zajebiste, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam aż się ociepli bo niestety mam długie kudły i suszenie tego marnuje czas, a za zimno na wyjście z mokrym łbem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tondi_88: jak w Święta powiedziałem teściowi, że prawdziwy facet to powinien mieć prawo jazdy, umieć pływać i tańczyć to myślałem, że mnie zje zamiast karpia. Kontrargument, aaaa jak ktoś nigdy nie wchodzi do wody to po co ma umieć pływać, a ja na to a jak ojciec będzie musiał kogoś uratowować, a on na to m, tylu było co ratowali ludzi i gineliXD dodam jeszcze że teść co roku nad
  • Odpowiedz
@Tondi_88:
Gratki! Na jakie zajęcia chodziłeś, indywidualnie czy grupowo? Zaczynałeś totalnie od zera, tzn. bez umiejętności przepłynięcia nawet kilku metrów?
Ja jestem totalnym nieudacznikiem w tej kwestii, nawet na wodzie się nie umiem utrzymać i przez to nie mogę się przemóc, żeby się wybrać na jakieś zajęcia xD
  • Odpowiedz
  • 1
@luna-sole: zajęcia grupowe dla grupy w dosyć podeszłym wieku;) potrafilem "płynąć" koslawym kraulem na jednym tchu bez możliwości zatrzymania i dryfowania w wodzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mpocztowski: córka chodziła na naukę pływania i okazało sie, ze maja tez kurs dla dorosłych. Na początku raz w tygodniu pozniej dwa. Obecnie raz chodzę na doskonalenie stylu i dwa-trzy razy w tygodniu sam
  • Odpowiedz