Wpis z mikrobloga

@haha123: przylgowe. I tak w praktyce większość drzwi w mieszkaniu jest otwarta cały czas. IMHO jedna z tych rzeczy, na których można spokojnie zaoszczędzić.
  • Odpowiedz
@haha123: mam bezprzylogwe i roznica cena/estetyka sprawiaja ze bym sie nie cofnal. No ale to "tylko" drzwi, pytanie jak bardzo masz #!$%@? na wystroj. Mi sie przylgowe nie podobaja i najchetniej bym w ogole zrobil drzwi ukryte w calym mieszkaniu bo lubie minimalizm
  • Odpowiedz
  • 0
@haha123 bezprzylgowe są ładniejsze, a przylgowe są praktyczniejsze.
Trzeba wybrać to na czym bardziej ci zależy.
Jako przykład podpowiem, że duzi producenci jak np. Porta mają w bezprzylgowych zawiasy z 4mm trzpieniem, a w przylgach trzpień ma 6mm.
Bezprzylgowe wyglądają #!$%@? jak się rozregulują i trzeba regulowac co jakiś czas, czego nie doświadczysz w przylgowych. I ostatnia sprawa to światło przejścia które w bezprzylgach jest nieco węższe.
  • Odpowiedz
przylgowe. I tak w praktyce większość drzwi w mieszkaniu jest otwarta cały czas. IMHO jedna z tych rzeczy, na których można spokojnie zaoszczędzić.


@goferek: Zastanawiam się z czego wynika taka różnica w podejściu... U mnie drzwi są bardzo ważnym elementem mieszkania, często z chłopakiem kładziemy się spać o różnych porach i bardzo ważne jest móc zamknąć się w sypialni tak by dźwięki z salonu nie przeszkadzały (nie tylko do spania, do
  • Odpowiedz