Wpis z mikrobloga

@r5678: kolega ma podziemne miejsce parkingowe, temperatura powyżej 10 stopni. Może mi udostępnić.
Po prostu nie uśmiecha mi się płacić za to 1000zł, jak mam dwie sprawne ręce i wolny czas.
@RopuchYtong: Moim zdaniem to się nie uda. Nigdy tego nie robiłeś i nie wiesz co masz zrobić nawet, bo pytasz o poradnik krok po kroku. Myślę, że bez problemu da się to znaleźć w google, a może nawet na youtubie. Warto też szukać po grafice, bo możesz sobie przetłumaczyć jakieś strony przeglądarką jak są w jakiś dziwnych językach.
ponad 20 letnie plastiki potrafią się kruszyć w rękach, nawet przy upalnym lecie
@r5678: Jestem automatykiem przemysłowym, mam doświadczenie w kręceniu rzeczy pierwszy raz pod dziwnym kątem, w dziwnych pozycjach.
Jestem pewien, że sypie mi się gąbka z uszczelnienia kanałów powietrza, nagrzewnicę tylko podejrzewam, ale jakbym miał to już rozebrane, to bym wymienił, bo koszt nowej jest stosunkowo niski, auto mega stare i po fakturach widzę, że przez ostatnie 10 lat nie była ruszana (jeden właściciel przez te 10 lat, dał mi wszystkie faktury).
@RopuchYtong: poduszkę musisz tylko założyć tak samo jak zdejmiesz żebyś taśmy nie urwał, w najgorszym razie zostaniesz z błędem poduszki jakbyś po poprawnym złożeniu miał z tym problem ale to sobie vag-comem nawet skasujesz
@RopuchYtong: masz tam ESP? Bo też trzeba założyć kierownicę w tej samej pozycji bo w taśmie jest czujnik kąta skrętu jak masz ten system. Najlepiej sobie zaznacz pozycję kierownicy. I najlepiej zdejmuj ja na prostych kołach i zakładaj na prostych kołach. Aby później ci taśma zwijajaka się nie urwała jak będzie przykręcone względem kierownicy. Pewnie na YT jest jakiś film jak się to rozbiera a jak nie będzie to poszukaj od
@biskup2k: ech, chyba jednak odpuszczę, bo widzę, że jest dużo pieprzenia i szczegółów na które trzeba zwrócić uwagę, a to i tak jest gruz, niech jeździ, aż się nie zajeździ. Mam ESP
@RopuchYtong: Kup chińskie suche webasto i zamontuj w bagażniku aby się nim grzać.
I kierownica jest przykręcona kluczem spline a rzadko kto ma takie bity.
Choć nie wiem czy jakby się nie uprze to by się zdjęło wszystko bez odkręcania kierowcy. Po rozebraniu rzeczy pod kierownicą nie wiem czy tam nie wystarczyłoby okręcić śruby aby opuścić całą kolumnę (choć nie wiem czy niektóre nie są schowane pod dolną osłoną kolumny a