Wpis z mikrobloga

@dizel81: on przynajmniej nie oszukuje jak Gapa...probuje nowych biznesow...cos tam kreci i działa długów oraz alimentow w PL nie zostawil... Każdy taki cwany a pamiętam jak pierwszy raz jeszcze przed UE dogadywalem sie we Wloszech czy Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieszanka migowego, polskiego, gestykulacji czy angielskiego a najlepsze było jak myślałem że stacja CPN zamknięta a była samoobsługowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dizel81: Zadziwiają mnie ci ekspaci, siedzą tyle czasu nic nie ogarniają z języka, nie mówiąc tu wogóle o znajomości angielskiego na poziomie b1, b2 chociaż. Dla przykładu, byłem 4 dni w hiszpanii, nie znając wcześniej tego języka wogóle, pod koniec wyjazdu potrafiłem się dogadać z tubylcami na lepszym poziomie co oni potrafią po X lat, ale to trzeba chcieć, a nie całe życie jechać na yyy #!$%@? ten.
@dizel81: może to pralnia pieniędzy tego od avacado? On jedyny ma hajs w srajbodzy. Tylko na co mu potrzebny pucin? Zbędny wydatek. By mieć pralnie pieniędzy, trzeba zarabiać. A pucin nie wygląda na przesadnie sprytnego czy robotnego.
@dizel81: Pucin ma takie same pojęcie o biznesach jak nasi ulubieńcy z SR z gapą na czele. Startuje z wiedzą z youtube i uważa ,że to mu wystarczy. W biznesie nic nie bierze się z niczego. Szkoda mi tylko tego Michała, bo pucin to taki sam kleszcz jak gapa i żeruje na innych.