Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Palexpres: Mam pytanko. Nie wstyd wam tak trochę promować coś co klepie?
Wiem, że niby jest 18+, ale i ja i wy doskonale wiecie, że ilość THC w całej butelce jest całkiem spora. W sumie na tyle duża, że powali na wiele godzin kogoś niewtajemniczonego, kto może to walnąć na hejnał, a w sumie może doprowadzić do całkiem niezłej i długotrwałej odklejki.
Tak, oczywiście wiem że na butelce jest napisane, że
  • Odpowiedz
@fiddle: jeśli nie ma takich info na butli to zgadzam się z tym, że jak najbardziej powinny być, ale prawda jest taka, że jeśli kretyn chce zrobić sobie krzywdę to i tak sobie zrobi, jak nie ediblesami to alkoholem, butaprenem czy gałka muszkatałową. Informacje jak to klepie są powszechnie dostępne i bajecznie łatwe do znalezienia (erowid, bluelight nawet hyperrealu po polsku) ale jeśli ktoś porywa się na substancje psychoaktywne bez zrobię
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Ale ani butaprenu, ani gały, ani edibles nie reklamują na wykopie, chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj wiesz, kolorowa butelka i magiczne naturalne substancje. Część ludzi się nawet nie domyśli, że jest tam potężna dawka THC. Dodatkowo każdy, nawet dziecko, może to kupić na Allegro.
  • Odpowiedz
@fiddle: listek konopny czy nazwa raczej to nieuchronnie sugeruje - ale tak jak już wspomniałem, powinno być to opisane (nie dałem butelki w ręku, nie wiem co na niej jest napisane, a co nie).
  • Odpowiedz
@Palexpres: co to za gowno? Olej z konopii włóknistej gdzie nie ma substancji aktywnych, w jakim celu to miałbym spożyć? I jak miałoby na mnie zadziałać? Jeżeli jestem zdrowy i nie potrzebuje suplementacji witaminami itp???
  • Odpowiedz
  • 4
@fiddle: Pierwszy z brzegu Underground.
Ostrzeżenie: produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży oraz w trakcie laktacji; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu (40mg/100ml).
Nie zaleca się stosowania przed prowadzeniem pojazdów mechanicznych.
Nie stosować podczas przyjmowania leków oraz przy chorobach.
Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Suplement diety nie może być
  • Odpowiedz
THC w całej butelce jest całkiem spora. W sumie na tyle duża, że powali na wiele godzin kogoś niewtajemniczonego, kto może to walnąć na hejnał, a w sumie może doprowadzić do całkiem niezłej i długotrwałej odklejki.


@fiddle: Syropek na kaszel też walisz na hejnał całą butelkę? Bo tak się składa, że dopiero po nim to cię może poskładać. A shoty od Adriana są prima sort ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Wiem, że niby jest 18+, ale i ja i wy doskonale wiecie, że ilość THC w całej butelce jest całkiem spora. W sumie na tyle duża, że powali na wiele godzin kogoś niewtajemniczonego, kto może to walnąć na hejnał, a w sumie może doprowadzić do całkiem niezłej i długotrwałej odklejki.


@fiddle: To po cholerę ktoś "niewtajemniczony" to kupuje - a jak ktoś żelki tutaj promuje to też ma ostrzegać "tylko nie
Dietetyq - >Wiem, że niby jest 18+, ale i ja i wy doskonale wiecie, że ilość THC w ca...

źródło: 1692009080832

Pobierz
  • Odpowiedz
@yetix: Stary, masz rację, ale te resztkowe ilości, które tam są wystarczą, a do dlatego, że 100ml = ok. 100 x 1000mg, czyli jakieś 100000mg i nawet 0,05% to jest 50mg THC.

@daunowix Absolutnie nie twierdze, że są ok. #!$%@? mnie tylko reklama i sprzedawanie tego na Allegro.
Bardzo mi się nie spodobał również frazes "Jeśli masz dość #narkotykizawszespoko i #alkoholizm i tak jak ja, spędzasz #sylwester na ZIELONO,". Czym się
  • Odpowiedz
@Palexpres: sprawdzić mogę jak wiem co i jak powinno działać, wtedy sprawdzam czy działa w sposób deklarowany przez producenta. Jak ten produkt powinien działać? Tak jak energetyk bo ma kofeinę czy jeszcze jakoś inaczej??
  • Odpowiedz
@fiddle: Również legalnością i tym, ze srogiego blanta uczciwej jakości nie dostaniesz na allegro. A tu wszystko jest cacy, smacznie i zdrowo, a dawkować możesz sobie to już jak chcesz sam. Jeśli chcesz terapeutycznie mikrodozować - to jest idealna rzecz, 10/10, polecam, bo sam tak stosuję doraźnie zamiast medycznej.
Masz z tym problem? Walcz o legalizację, wtedy będziesz miał ładnie uregulowany rynek i twoje dylematy się skończą.
  • Odpowiedz
@fiddle: Dałem kiedyś takie coś mojej żonie XD
Myślałem ze weźmie małego lyczka, a ona walnęła 3/4 butelki
Po godzinie płakała i śmiała się na zmianę, a po dwóch leżała przed kiblem i haftowała XDDD

Potem ni tłumaczyła ze myślała ze to jest taki shot jak w żabce można kupić
  • Odpowiedz
@fiddle: Łał ile ci zapłacili żebyś #!$%@?ł takie głupoty?50 zł wystarczyło? Przecież to gowno w butelce kolo THC nawet nie leżało i TO TY naciągasz ludzi pajacu
  • Odpowiedz