Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? kobiety mają życie lvl easy xD
20-25 lat: gownostudia + chłopak golodupiec
25-28 pierwsza praca, szukanie lepszego providera
28-30 zbliżanie się do ściany, szybka zmiana pracy na lepszą i szukanie lepszego providera z większymi zasobami. Najlepiej żeby miał mieszkanie.
30-32 "niespodziewana" ciąża i szybki ślub
32-35 urlopy maciecierzynskie i drugie dziecko
35 - 50 "zajmowanie" się domem czyli 7 godzin oglądania seriali i włożenie prania które trwa 30 minut podczas gdy purchlaki są w przedszkolu za które płaci beciak.

Mówię to na podstawie znajomych z #korposwiat. Laski spamują na Instagramie codziennym wyjściem na hehe drinka z psiapsi i jakieś gownoloty typu city break w Bari. Chłopy w tym czasie próbuja się rozwijać, uczą się nowych rzeczy, zakładają firmy. Siedzą na b2b bez żadnego L4. Inwestują hajs na giełdzie. Próbuja się zabezpieczyć. Mają mieszkania albo przynajmniej na wkład własny. Jednym słowem ryzykuja. Laski (90% z nich) inwestuje w tym czasie w Netflix, wyjścia i paznokcie. W wieku 30 lat są gołodupcami które mają pokój na wynajem i iPhone 15 pro max na raty. Potem taki dorodny provider (często #programista15k) przygarnia pod swoje skrzydła taka witaminke. Witaminka się cieszy bo nie musi robić NIC oprócz dobrze wyglądać ale myślami dalej jest z badboyem przemocowcem i patrzy na swojego pr0videra z pogardą. To co opisałem to jest przepis na życie chyba dla wszystkich lasek jakie znam z korpo xD może na palcach jednej ręki policzę te które fajnie ułożyły sobie życie i są na równi z partnerem jeśli chodzi o wkład w dom i związek. Spermiarze zgotowali ludziom ten los. Powszechne zepsucie bo nic się od naszych dam nie wymaga. Kiedyś to laska musiała chociaż posag mieć od rodziców. Teraz wystarczy że oddycha. #spermiarz #blackpill #zwiazki #polka
  • 36
  • Odpowiedz
@revoolution: wszystkie zwiazki jakie znam zarowno u znajomych jak i w rodzinie tak wygladaly, ze facet zarabial lepiej (czesto znacznie) niz kobieta, inaczej nie przetrwaly proby czasu.

Znam tylko jeden wyjatek od reguly, parka programista+programistka*, ale ze 20 innych tak wyglada w tym moj. Nawet jak babka byla na przyklad lekarzem to ona sobie brala lajtowa specke, a jej maz robil kokosy jako np. kardiochirurg xD

*Choc w sumie znowu on
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: Jakiś część prawdy w tym jest

Moja żona sporo zapieprza w domu, w sumie więcej niż ja, nawet auto myje bo mi się nie chce, dzieckiem się intensywnie zajmuje, wszystkie tematy ubranek, zabawek, mebli, nawet pokój maluje, ale fakt majątku nie miała jak ją poznałem, oprócz tego oczywiście pracuje na etacie.

Jeśli loszka tylko siedzi na drinkach i netflix, nie pracując to wygryw dla nich a ich facet to łajza
  • Odpowiedz
Chłopy w tym czasie próbuja się rozwijać, uczą się nowych rzeczy, zakładają firmy. Siedzą na b2b bez żadnego L4. Inwestują hajs na giełdzie. Próbuja się zabezpieczyć. Mają mieszkania albo przynajmniej na wkład własny. Jednym słowem ryzykuja. Laski (90% z nich) inwestuje w tym czasie w Netflix, wyjścia i paznokcie. W wieku 30 lat są gołodupcami które mają pokój na wynajem i iPhone 15 pro max na raty.


@its_over_for_chlop: No i niby
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: to tylko laski z małą ambicją.
Jak laska jest ambitna to robi trudne studia. Ma cały czas na nich zapierodol. Chłopa nie pozna bo nie ma na to czasu. Po studiach musi cały czas udowadniać że się nadaje do tej roboty. W pracy ciężko o chłopa bo nie chce żeby ktoś pomyślał ze ma awans przez łóżko. W wieku 30 lat chciałaby w końcu odpocząć od #!$%@? ale nie może
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: w wigilie zajmowalam sie dzieckiem rodzenstwa. Fajna masz projekcje. Bylam umeczona tym dzieckiem i tym ile uwagi potrzebuje do tego stopniac, ze jakbym miala swoje i miala sie zajmowac domem oprocz tego to obawiam sie ze wile isc do normalnej roboty i niech facet siedzi…
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, w jakich wy korpo pracujecie, że takie damskie zachowania wychodzą gdzieś dalej niż poza dział HR?


@Cozzie: z opisu OPa to tam gdzie jest software dev, wiec opis ma sens wiedzac jaka jest rzeczywistosc
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop

Dlatego kobiety częściej chorują na depresję, ogólnie takie życie to nic fajnego,ale nie zgadzam się z tym że jak jest często mordo.
Nie zgadzam się z tym że huooopy siedzą na b2b inwestują na giełdzie zakładają firmy itd tu już prędzej można by powiedzieć że walą wódę żrą tyją są agresywni wobec partnerek i siedzą u Janusza na etacie i było by to bardziej zgodne z prawdą niż to co o
  • Odpowiedz