Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Witajcie po przerwie świątecznej. Tęskniliście? :)))

W związku z tym, że trochę się przez święta pojadło, to trzeba zadbać o formę. Koniecznie muszę dzisiaj skoczyć na siłownię i spalić to ciasto :))) Oczywiście trzeba założyć jak najgorsze, najbardziej porozciągane ciuchy i zrezygnować z makijażu, żeby żaden p0lus nie molestował wzrokiem i nie zagadywał. To straszne, że w tym kraju trzeba nosić worki pokutne, żeby mieć spokój od tych oblechów... A i to często nie pomaga. Na szczęście zagranicą nie trzeba się obawiać o nachalnych adoratorów i można się nosić tak jak się lubi :))) A jak już jakiś mężczyzna podejdzie, to przynajmniej nie chce się wymiotować na jego widok, więc pomoc jakiegoś haka zawsze jest wskazana :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Witajcie...

źródło: 748263586132987

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Hariel: To że ty sądzisz, ze każdy może mnie mieć kto ma ciemniejszą cerę to już tylko i wyłącznie twoja opinia ;)) maniery występują wszędzie, różnica z tym, że te zagraniczne są miłe i przyjazne, w prxeciwienstwie do nienawistnie nastawionych p0lakow ;))
  • Odpowiedz
  • 0
@Mamaboss ja tylko powtarzam to co pisałaś z swoją koleżanką na tym portalu. To twoje życie, ròb z nim co chcesz, a ja mam poprostu z ciebie beke. Fajnie sie obserwuje jak zakłamujesz rzeczywistosc. "Tak, tak Karim jest chadem I ma kilka mieszkan w europie" XD
  • Odpowiedz
maniery występują wszędzie, różnica z tym, że te zagraniczne są miłe i przyjazne, w prxeciwienstwie do nienawistnie nastawionych p0lakow ;))


@Mamaboss: to że się wychowałaś w jakieś patologii nie znaczy że wszyscy tacy są
  • Odpowiedz
No raczej mógł sobie poradzić, skoro kupił cały dom w południowej Hiszpanii, a poza tym ma mieszkanie w Monachium i pracuje zdalnie dla niemieckiej firmy xD


@Mamaboss: I nie przeszkadza mu, że musisz pracować na wykopie? Przecież to uwłaczające.. co takie kobiety sukcesu jak ty i @WyzwolonaPodrozniczka tutaj robią?
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Żebyś wiedziała. Ja się nie stroje dla mężczyzn, tylko najważniejszy jest dla mnie własny komfort. Ale jeśli bym miała brać pod uwagę zdanie facetów i starać się błysnąć przed jakimś to na pewno zrobiłabym to tylko dla mężczyzny wysokiej jakości a nie dla jakiegoś p0lusa seb0ida. A najlepsze jest to, że takie Janki na serio myślą, że wszystko, co kobiety robią jest robione z myślą o nich i o ich
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka nie śmieje sie z faceta z tego ze jest biedny, tylko smieje sie z @Mamaboss że jest tak atrakcyjna ze co najwyzej na co ja stac to gołodupiec ktòry nie poradził sobie w Niemczech. Nie jestem oburzony na to ze kobiety patrza na mężczyzn przez pryzmat pieniedzy, jest to naturalne, i świadczy o tym jak mężczyzna jest zaradny. Żadna kobieta niechce byc z niezaradnym facetem poza @Mamaboss ktò
  • Odpowiedz
@Hariel: Widocznie sama dobrze zarabia i nie musi kierować się jedynie pieniądzem przy doborze partnera. Super mieć taki komfort psychiczny, że nie trzeba się godzić na jakiegoś Janka byleby tylko mieć co do gara włożyć :))) Dla takich kobiet wystarczający jest mężczyzna, który po prostu zarabia na siebie - ważne, żeby miał inne atuty w postaci urody i dużego przyrodzenia :)))
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka to jednak Karim jest gołodupcem :). Mowiac to jesli zaden Chad nie chcial @Mamaboss to jedyne co jej zostaje to gołodupiec. Mysle ze Karim nawet jakby mial male przydzenie I byl brzydki to I tak jest spelnieniem marzen @Mamaboss, poniewaz ktokolwiek jest kto sie nia zainteresował.
  • Odpowiedz
@Hariel: Jestem akurat ostatnią osobą która patrzy na portfel, znów tylko i wyłącznie udowadniasz jak wielkim p0lusem jesteś wyliczając komuś jego majątek :)) I tu się zgadzam, mój Karim jest spełnieniem marzeń :))
Mamaboss - @Hariel: Jestem akurat ostatnią osobą która patrzy na portfel, znów tylko ...

źródło: IMG_6836

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Ależ sztukę wyrwałaś! Karim ma boskie ciało... mam nadzieję, że taki sam wysoki poziom prezentuje w sypialni ;)))

@Hariel Ten pan ze zdjęcia nadal prezentuje się lepiej od większości p0lusów. Przynajmniej ma miły wyraz twarzy a nie gębę przesiąkniętą jadem i nienawiścią :)))
  • Odpowiedz