Wpis z mikrobloga

Rok 2023 to był oficjalnie najbardziej szalony rok w moim życiu. Zarobiłem w nim rekordową ilość pieniędzy, ale kosztem rekordowej liczby godzin pracy. Zjechałem całą Europę ciężarówką, potem wróciłem do spokojnej jazdy z towarem po sklepach. Poznałem dziewczynę, schudłem chyba z 10 kilo, pochowałem przyjaciela. Osobówka rozkraczyła mi się 300 kilometrów od domu i musiałem zabulić kupę kasy za lawetę. Uciekałem przed "autostopowiczami" w Calais którzy chcieli się przybrać do UK. Byłem w wielu miejscach, poznałem wielu ludzi, popełniłem też wiele błędów które mogłyby mnie kosztować masę problemów przy odrobinie złej woli.

Życzę sobie, żeby rok 2024 nie był tak szalony jak poprzedni i żeby życie trochę zwolniło, bo tempo jakie sobie narzuciłem mnie trochę przygniotło.

#2023 #feels #wspomnienia #gownowpis #nowyrok
  • 20
  • Odpowiedz
@staryalkus Tak z ciekawości to ile ta laweta to powinno być koło 1000-1500 zł?
Na przyszłość polecam ubezpieczenie z holowaniem, 300 zł więcej, a masz całą Polskę plus trochę zagranicy.
  • Odpowiedz
@staryalkus tak z ciekawości ile to rekordowa ilość pieniędzy dla truckera? Pytam bo ponoć eldorado w IT się kończy i muszę mieć plan B, fajnie jakby to była chociaż połowa tego co teraz mam to dałoby się przeżyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz